Informacje4 października 2008, 00:00,

Pejzaż Martwa Natura - wystawa prac Krzysztofa Henisza

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców na wystawę prac Krzysztofa Henisza: Pejzaż, Martwa Natura. Wernisaż wystawy odbędzie się 4 października 2008 roku o godzinie 12:00. Wystawa, będzie do oglądania od 4 do 26 października 2008 roku, w sali Muzeum Regionalnego przy Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Muzeum jest czynne w czwartek i piątek (10:00-17:00) oraz sobota, niedziela (9:00-14:30). Zapraszamy!

Krzysztof Henisz ur. 13.06.1914 w Warszawie, zmarły 14.03.1978 w Konstancinie. Studia ASP w Krakowie - 1934 0 1935 i w Warszawie 1935-1939 na wydziale malarstwa. Dyplom u prof. Felicjana Kowarskiego w 1945 r. Członek ZPAP od 1946 r. W latach 1946 - 50 wykładowca na warszawskiej ASP. Uprawiał różne dziedziny sztuki: malarstwo sztalugowe, ścienne, rysunek, ilustrację książkową, ceramikę dla architektury oraz witraż unikatowy. Brał w udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą (malarstwo, ceramika, szkł), zorganizował szereg wystaw indywidualnych. Wielokrotnie nagradzany w konkursach. Zapraszamy mieszkańców na wystawę Krzysztofa Henisza.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Popularny: 4600 odsłonInformacje5 października 2008, 00:00,

8-BALL CLUB PIASECZNO - Klub Bilardowy w Piasecznie

Z przyjemnością informuję, że w Piasecznie został otwarty kolejny klub bilardowy: 8-BALL CLUB. Klub Bilardowy, mieści się przy ulicy Pawia 3 vis a vis Mokpol'u w Piasecznie. Na 200 metrach stoją 4 profesjonalne 9-stopowe stoły bilardowe (Aileex), jeden Dart, ale lada chwila pojawi się również drugi. Oprócz tego, goście klubu mają do dyspozycji około 50 miejsc na wygodnych kanapach. W 8-Ball Club znajduje się również 10 metrowy bar. W tle gra muzyka - nieśmiertelny Rock. Poniższe zdjęcia z 8-Ball Club, zostały udostępnione przez Kamila z klubu bilardowego.

8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie     8-Ball Club Piaseczno Klub Bilardowy w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

8-Ball Club serdecznie zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do późnych godzin nocnych, natomiast w weekendy od 16:00 do ostatniego klienta. Do godziny 18:00 - godzina gry w bilard kosztuje 16 złotych, natomiast od godziny 18:00 do późnego wieczora - 20 złotych. Dart kosztuje 1 zł (jedna gra jednej osoby). W barze, możecie zapatrzeć się w piwo, które leją z kija: Pilsner Urquell oraz Tyskie - cena 8 zł duże i 6 zł małe. Oprócz tego dostępny jest cały zestaw napojów zerowyskokowych, czyli rożne soki Cappy, Cola, Fanta, Sprite, Tonic oraz Burn. Jeżeli chcecie miło spędzić czas i odprężyć się po ciężkim dniu, to powinniście odwiedzić 8-Ball Club w Piasecznie.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia 8-Ball Club

KLUB BILARDOWY 8-BALL CLUB