Informacje2 lutego 2008, 00:00,

Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Lesznowola

Uczniowski Klub Sportowy Iwiczna, Uczniowski Klub Judo 225, ZOPO Lesznowola, oraz Urząd Gminy w Lesznowoli zapraszają na IV Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Turniej Rankingowy WMZJ. Turniej Judo odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół w £azach, przy ul. ks. Słojewskiego 1, Wólka Kosowska. Celem turnieju, jest popularyzacja judo jako olimpijskiej sztuki walki, krzewienie sportu wśród dzieci i młodzieży, wymiana kontaktów międzynarodowych. Na Turniej Judo zostały zaproszone drużyny z: Litwy, £otwy, oraz Czech. Zapraszamy na Turniej Judo.

IV Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola program:
08:30-09:30 Ważenie dziewczęta i chłopcy i data urodzenia w latach 96-97.
10:30 Walki eliminacyjne. Walki finałowe i dekoracja w trakcie turnieju.
13:30-14:15 Ważenie młodziczki i młodzicy i data urodzenia w latach 94-95.
15:00 Walki eliminacyjne. Walki finałowe i dekoracja w trakcie turnieju.
19:00 Zakończenie IV Międzynarodowy Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola.

Podczas IV Międzynarodowego Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola, przewidziane zostały nagrody. Turniej indywidualny: za miejsca 1-3 medale, za miejsca 1-5 dyplomy, puchar dla najlepszej zawodniczki, zawodnika turnieju. Punktacja drużynowa dla najlepszych ekip: za miejsca 1-3 puchary, za miejsca 1-5 dyplomy. Sędziowie turnieju, zostali powołani przez Warszawsko Mazowiecki Związek Judo www.judo.federacjasportu.pl ¬ródłem informacji o IV Międzynarodowym Turnieju Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola, jest Serwis Informacyjny Judo: www.judoinfo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński LESZNOWOLA
Tematy:Lesznowola

Informacje2 lutego 2008, 00:00,

Bajka dla dzieci KRÓL BÓL - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spotkanie teatralne dla maluchów, podczas którego przedstawiona zostanie bajka KRÓL BÓL, oraz spotkanie ze stomatologiem. Bajkowa Niedziela odbędzie się w niedzielę 3 lutego 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 8 złotych. Informacja od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

KRÓL BÓL

KRÓL BÓL to zabawna historia o królu, który złości się na swoich poddanych z powodu bólu zębów. Poddani różnymi sposobami próbują ulżyć cierpieniu Króla, aby przywrócić upragniony spokój w królestwie. Wojna wisi na włosku, sytuację próbuje ratować Królewna, ale zostaje podejrzana o szpiegostwo, Król gubi berło, Ochmistrzyni, która się na wszystkim zna chce odejść od pierwszego i kto wie jakby to się wszystko skończyło gdyby nie podstęp i Dentysta. Zapraszamy na spotkanie teatralne dla maluchów i bajkę Król Ból, a następnie na spotkanie ze stomatologiem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO