Informacje2 lutego 2008, 00:00,

Bajka dla dzieci KRÓL BÓL - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spotkanie teatralne dla maluchów, podczas którego przedstawiona zostanie bajka KRÓL BÓL, oraz spotkanie ze stomatologiem. Bajkowa Niedziela odbędzie się w niedzielę 3 lutego 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl 8 złotych. Informacja od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

KRÓL BÓL

KRÓL BÓL to zabawna historia o królu, który złości się na swoich poddanych z powodu bólu zębów. Poddani różnymi sposobami próbują ulżyć cierpieniu Króla, aby przywrócić upragniony spokój w królestwie. Wojna wisi na włosku, sytuację próbuje ratować Królewna, ale zostaje podejrzana o szpiegostwo, Król gubi berło, Ochmistrzyni, która się na wszystkim zna chce odejść od pierwszego i kto wie jakby to się wszystko skończyło gdyby nie podstęp i Dentysta. Zapraszamy na spotkanie teatralne dla maluchów i bajkę Król Ból, a następnie na spotkanie ze stomatologiem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje2 lutego 2008, 00:00,

Zdjęcia z WOŚP Piaseczno 2008 - Daniel Ciosek Invidia

W styczniu odbył się XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie. Impreza odbyła się w sali gimnastycznej w Gimnazjum Nr 2 przy Al. Kalin 30, w Piasecznie. Oficjalna kwota, jaką zebrał sztab WOŚP Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie, podczas 16 finału wynosi: 94 728,06 zł. Na balu dla dzieci, koncercie Kasi Cerekwickiej z zespołem, koncercie zespołu Vavamuffin i tradycyjnym Światełku do Nieba, bawiło się łącznie blisko 4 tysiące osób. Otrzymaliśmy i umieściliśmy w naszym prywatnym serwisie e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego zdjęcia z WOŚP w Piasecznie, których autorem jest Daniel Ciosek z firmy Invidia: zdjęcia z WOŚP w Piasecznie. Dziękujemy autorowi za udostępnienie zdjęć i zachęcamy do ich obejrzenia.

WOŚP W PIASECZNIE 2008

Kilka słów od autora zdjęć z XVI Finału WOŚP w Piasecznie: Nazywam się Daniel Ciosek, zajmuję się fotografią artystyczną, od 2007 roku prowadzę własną firmę INVIDIA, która świadczy usługi w zakresie: Fotografia i Usługi wysokościowe. Robię zdjęcia podczas uroczystości, wydarzeń kulturalnych i sportowych, fotoreportaże bankietów, imprez okolicznościowych, ślubów, komunii itp. A poza tym pracuję na wysokości wykorzystując metody i sprzęt alpinistyczny (wieszanie reklam, prace porządkowe, mycie, malowanie). Więcej informacji na temat usług firmy INVIDIA, znajdziecie na: www.invidia.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO