Informacje21 maja 2009, 00:00,

Majówka nad rzeką Jeziorką - Park Zdrojowy Konstancin

Konstanciński Dom Kultury we współpracy ze Szkołą Muzyczną w Konstancinie Jeziornie oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, chcą po raz kolejny przypomnieć nam czasy świetności Konstancina, jako podwarszawskiego letniska-uzdrowiska i zapraszają na Majówkę nad rzeką Jeziorką. W tym roku Majówka, będzie szczególna ze względu na uroczyste otwarcie amfiteatru w Konstancinie.

MAJÓWKA NAD RZEK¡ JEZIORK¡

24 maja 2009 roku od godz. 14:00 Park Zdrojowy w Konstancinie, stanie się miejscem spotkania dam i panów w strojach z epoki, miejscem, gdzie będzie można podziwiać piękne stare automobile, przejechać się dorożką, zanucić wiecznie modne hity jak choćby Miłość Ci wszystko wybaczy. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę szalonych lat 20-tych i 30-tych XX wieku.

Majówka nad rzeką Jeziorką szczegółowy program:

Godz. 15.00 Gala operowo-operetkowa Trzech polskich tenorów: Dariusz Stachura, Adam Zdunikowski, Paweł Skałuba oraz sopranistki: Iwona Socha, Dorota Wójcik wykonają najpiękniejsze arie solowe i duety Orkiestrą Romantica dyryguje Janusz Powolny. Koncert prowadzi Małgorzata Jarecka. W trakcie koncertu uroczystość otwarcia i poświęcenia nowego amfiteatru w Konstancinie.
od godz. 16.00 dodatkowe atrakcje w parku: Teatr mimów Akt, fotograf, portrecista, piknik na trawie, kawiarenka, pasaż handlowy i inne atrakcje.
Godz. 17.00 Muzyka dixielandowa w wykonaniu Orkiestry Rondo
Godz. 17.45 Kabaret Derkacz -humor żydowski i muzyka klezmerska
Godz. 18.30 Camerata Constanza - Rauty i bale tamtych czasów
Godz. 19.3 Zespół Moment Lata 20-te lata 30-te, widowisko muzyczne z udziałem Ludmiły Małeckiej, Joachima Perlika i tancerzy ze Studia Bailamos.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje21 maja 2009, 00:00,

Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA

15 maja 2009 roku w niemieckim mieście Pforzeim na gali Stekos Fight Night w 12 rundowym pojedynku Mariusz Niziołek zmierzył się z broniącym tytułu Raminem Abtinem. Przeciwnik Mariusza to bardzo doświadczony zawodnik mający na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk i kilkukrotnie broniący tytułu Mistrza Świata. Tym razem historia potoczyła się inaczej. Po 12 rundach sędziowie jednogłośnie orzekli, że Mariusz Niziołek z Piaseczna, był lepszym zawodnikiem w tej walce i to on został nowym Zawodowym Mistrzem Świata federacji WKA Full-Contact. Gratulujemy!

Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA     Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA

kliknij, aby powiększyć zdjęcia Mariusza Niziołka (czerwono-czarne spodnie)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno