Informacje21 maja 2009, 00:00,

Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA

15 maja 2009 roku w niemieckim mieście Pforzeim na gali Stekos Fight Night w 12 rundowym pojedynku Mariusz Niziołek zmierzył się z broniącym tytułu Raminem Abtinem. Przeciwnik Mariusza to bardzo doświadczony zawodnik mający na swoim koncie ponad 30 zawodowych walk i kilkukrotnie broniący tytułu Mistrza Świata. Tym razem historia potoczyła się inaczej. Po 12 rundach sędziowie jednogłośnie orzekli, że Mariusz Niziołek z Piaseczna, był lepszym zawodnikiem w tej walce i to on został nowym Zawodowym Mistrzem Świata federacji WKA Full-Contact. Gratulujemy!

Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA     Mariusz Niziołek został Zawodowym Mistrzem Świata WKA

kliknij, aby powiększyć zdjęcia Mariusza Niziołka (czerwono-czarne spodnie)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 maja 2009, 00:00,

Wycieczka z Pędziwiatrem Piaseczno po okolicach Piaseczna

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno zaprasza wszystkich wielbicieli dwóch kółek, na niedzielną wycieczkę rowerową: PO OKOLICACH PIASECZNA. Tym razem trasa wycieczki, będzie przebiegała po najbliższych okolicach Piaseczna. Podczas niedzielnej wycieczki odwiedzicie znane, a także mniej znane miejsca w naszym regionie.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr

Osoby zainteresowane niedzielną wycieczką rowerową, spotykają się 24 maja 2009 roku, o godzinie 10:00. Miejsce spotkania: przed budynkiem GOSiR, przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Informację o niedzielnej wycieczce, można znaleźć również na stronie Klubu Pędziwiatr: piaseczno.masa.waw.pl (współpracują z nami). Zapraszamy na wycieczkę rowerową z członkami Klubu Rowerowego Pędziwiatr.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno