Informacje26 maja 2008, 00:00,

Magdalenka 66 rocznica pomordowania więźniów Pawiaka

Proboszcz Parafii św. Marii Magdaleny w Magdalence, Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają na uroczystą Mszę Świętą z okazji 66 rocznicy rozstrzelania więźniów Pawiaka i Ravensbruck. Msza Święta odbędzie się w środę 28 maja 2008 roku, o godzinie 15:00 w Miejscu Straceń w Magdalence (ul. Jarzębinowa, Magdalenka). ¬ródło www.gok-lesznowola.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola Magdalenka
Tematy:Lesznowola

Informacje26 maja 2008, 00:00,

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU - GÓRA KALWARIA

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który obędzie się w najbliższą środę 28 maja 2008 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego (ul. Ks. Sajny 16, Góra Kalwaria). Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury (ul. Ks. Sajny 14) tel. (022) 727 31 04. Cena biletu 40 złotych. ¬ródłem informacji o koncercie kabaretu jest portal mieszkańców www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Zapraszamy na Kabaret Moralnego Niepokoju w Górze Kalwarii.

Kabaret Moralnego Niepokoju to polski kabaret, pochodzący z Warszawy. Skład kabaretu: Robert Górski (teksty), Przemek Borkowski (teksty), Mikołaj Cieślak (teksty), Katarzyna Pakosińska (wdzięk), Rafał Zbieć (głupie odzywki). Najnowszy program kabaretu nosi nazwę "A miało być tak pięknie". Od poprzednich produkcji KMN odróżnia go to, że jest jeszcze bardziej śmieszny, błyskotliwy, wzruszający, elokwentny, zaskakujący, finezyjny, rewelacyjny, miły dla oka, ucha, a nawet nosa. Składają się na niego nowe skecze, nowe piosenki, nowe rekwizyty i nowe tematy. Więcej informacji o Kabarecie Moralnego Niepokoju przeczytacie na ich oficjalnej stronie: kmn.k2.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria