Informacje26 maja 2008, 00:00,

KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU - GÓRA KALWARIA

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który obędzie się w najbliższą środę 28 maja 2008 roku w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego (ul. Ks. Sajny 16, Góra Kalwaria). Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury (ul. Ks. Sajny 14) tel. (022) 727 31 04. Cena biletu 40 złotych. ¬ródłem informacji o koncercie kabaretu jest portal mieszkańców www.gorakalwaria.net (współpracują z nami). Zapraszamy na Kabaret Moralnego Niepokoju w Górze Kalwarii.

Kabaret Moralnego Niepokoju to polski kabaret, pochodzący z Warszawy. Skład kabaretu: Robert Górski (teksty), Przemek Borkowski (teksty), Mikołaj Cieślak (teksty), Katarzyna Pakosińska (wdzięk), Rafał Zbieć (głupie odzywki). Najnowszy program kabaretu nosi nazwę "A miało być tak pięknie". Od poprzednich produkcji KMN odróżnia go to, że jest jeszcze bardziej śmieszny, błyskotliwy, wzruszający, elokwentny, zaskakujący, finezyjny, rewelacyjny, miły dla oka, ucha, a nawet nosa. Składają się na niego nowe skecze, nowe piosenki, nowe rekwizyty i nowe tematy. Więcej informacji o Kabarecie Moralnego Niepokoju przeczytacie na ich oficjalnej stronie: kmn.k2.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje27 maja 2008, 00:00,

OSTATNIE TAKIE TRIO zagra koncert w Gospodzie Zalesie

Informujemy, że w najbliższy piątek 30 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w Gospodzie Zalesie w Zalesiu Dolnym przy Al. 3-go Maja, odbędzie się koncert zespołu OSTATNIE TAKIE TRIO. Zespół Ostatnie Takie Trio wystąpi w składzie: Paweł Górski (gitara akustyczna i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon). Podczas piątkowego koncertu zespół zagra piosenki: Osieckiej, Grechuty, Młynarskiego, Raz Dwa Trzy, SDM, Pod Budą, Brassensa, Cohena, Dżemu, oraz Górskiego. O koncercie poinformował nas Marcin z Uwielin, na naszym forum w wątku: Ostatnie Takie Trio. Zapraszamy Was na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno Zalesie Dolne