Informacje12 czerwca 2016, 18:00,

Lilije spektakl Teatru Beznazwy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 czerwca 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się premiera spektaklu Lilije, w wykonaniu Teatru Beznazwy. Mickiewicz na wesoło! Miejsce: Kino Uciecha, ul. ks. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Wstęp wolny. Obejrzyj Lilije spektakl Teatru Beznazwy!

LILIJE SPEKTAKL TEATRU BEZNAZWY

"Lilije" - najnowszy spektakl Teatru Beznazwy, działającego przy Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii, to próba zmierzenia się z klasycznym tekstem, w konwencji żartu i dobrej zabawy - osnuta na motywach "Ballad i romansów" opowieść o młodej Pani Reżyser, która szuka pomysłu na... filmowy scenariusz. Namawia w końcu grupę koleżanek i kolegów do wspólnej realizacji, lecz czy potrafią oni sprostać oczekiwaniom i zrealizować wyśnione wizje ambitnej koleżanki? Tym bardziej, że budżetu nie ma, ambicje przerastają umiejętności, aktorzy zaczynają się buntować i każdy gra "od Sasa do lasa". (Skąd my to znamy?) Będzie się działo! LILIJE to przedstawienie zarówno dla tych, którzy kochają utwory wieszcza, jak i dla nieprzekonanych niedowiarków, którzy uważają mickiewiczowskie strofy za "nudne starocie". Scenariusz i reżyseria: Grzegorz Emanuel Występują: Milena Choińska, Jagoda Gucza, Gabriela Kubicz, Wiktoria Mikielska, Julia Musiałek, Julia Sawicka, Joanna Świrska, Adam Gucza, Wiktor Zieliński.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 czerwca 2016, 14:00,

Powitanie Lata w Henrykowie-Uroczu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

12 czerwca 2016 roku w Parku Uroczym przy ul. Mokrej mieszkańcy wspólnie powitają lato podczas pikniku. Zapraszamy na Powitanie Lata w Henrykowie-Uroczu.

POWITANIE LATA W HENRYKOWIE-UROCZU

W programie organizatorzy zaplanowali m.in.:
- od godz. 14.00 dmuchane zabawki i zjeżdżalnie
- godz. 15.00 uroczyste odsłonięcie dużej huśtawki oraz drążków fitness
- w godz. 16.00 - 18.00 animacje dla dzieci ANIMKI w tym pokaz gigantycznych baniek mydlanych, malowanie buziek, balonikowe zoo, pokazy iluzji na wesoło
- godz. 16.30 rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze henrykowskie ciasto truskawkowe
- od. godz. 17.00 ognisko dla mieszkańców
- godz. 18.00 wspólne oglądanie meczu EURO 2016

Poza tym będzie można oznakować swój rower (akcja Straży Miejskiej), zmierzyć poziom cukru, zakupić upominki, postrzelać z wiatrówki czy pograć w piłkę, warcaby i ping-ponga.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie