Informacje18 lipca 2013, 00:00,

Legendy warszawskie Park jak z bajki Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Teatr Baza zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na letni spektakl plenerowy do Parku Miejskiego przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W najbliższą sobotę 20 lipca 2013 roku o godz. 16:00, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl pt.: Legendy warszawskie. Wstęp wolny. Zapraszamy na letni spektakl plenerowy w piaseczyńskim Parku.

PARK JAK Z BAJKI PIASECZNO

LEGENDY WARSZAWSKIE to spektakl na podstawie najpopularniejszych warszawskich legend: o Syrence, o Złotej Kaczce i o Bazyliszku, przedstawiony w formie reportażu. Widzowie, podążając wraz z reporterem Feliksem Przygodą do kolejnych miejsc, są świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń. Poznają Syrenkę i chwytających ją rybaków, wraz z Lutkiem schodzą do lochów, gdzie Złota Kaczka rozdaje dukaty, a na koniec mierzą się ze strasznym Bazyliszkiem. Legendom towarzyszą „reklamy” - piosenki i skecze z tradycyjnego warszawskiego folkloru. Całość jest interaktywnym widowiskiem, pełnym humoru i wzruszeń. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: £ukasz Adamczyk, Dawid Kwidziński, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta. Czas trwania spektaklu: 60 minut.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje18 lipca 2013, 00:00,

Kasia Dereń zagra koncert w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na koncert akustyczny Kasi Dereń, który odbędzie się 20 lipca 2013 roku o godz. 19.00. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na sobotni koncert Kasi Dereń w Konstancinie.

KASIA DEREń ZAGRA KONCERT W KONSTANCINIE

Kasia Dereń - śpiewanie to wielka pasja i jednocześnie sposób na życie Kasi. Artystka kształciła swój wokal pod okiem Grażyny Alber - ukończyła jej 4 - letnie studium w 2 lata. Jest laureatką festiwali m.in. w Opolu (Debiuty), festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Festiwali Fama. Wspierała swoim głosem wielu znanych artystów takich jak: Natalia Przybysz- Natu , Paulina Przybysz - Pinnawela, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Ania Szarmach czy Marcin Nowakowski. Od 4 lat jest chórzystką w zespole Natalii Kukulskiej. Obecnie pracuje nad swoim autorskim materiałem.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie