Informacje18 lipca 2013, 00:00,

Kasia Dereń zagra koncert w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na koncert akustyczny Kasi Dereń, który odbędzie się 20 lipca 2013 roku o godz. 19.00. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na sobotni koncert Kasi Dereń w Konstancinie.

KASIA DEREń ZAGRA KONCERT W KONSTANCINIE

Kasia Dereń - śpiewanie to wielka pasja i jednocześnie sposób na życie Kasi. Artystka kształciła swój wokal pod okiem Grażyny Alber - ukończyła jej 4 - letnie studium w 2 lata. Jest laureatką festiwali m.in. w Opolu (Debiuty), festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, Festiwali Fama. Wspierała swoim głosem wielu znanych artystów takich jak: Natalia Przybysz- Natu , Paulina Przybysz - Pinnawela, Kasia Cerekwicka, Andrzej Piaseczny, Ania Szarmach czy Marcin Nowakowski. Od 4 lat jest chórzystką w zespole Natalii Kukulskiej. Obecnie pracuje nad swoim autorskim materiałem.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje18 lipca 2013, 00:00,

Widzieć więcej, rozumieć mniej - obejrzyj wystawę fotografii w Górze Kalwarii

Gminny Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zaprasza mieszkańców na wystawę fotografii zatytułowaną: WIDZIEć WIęCEJ, ROZUMIEć MNIEJ, która wyeksponowana jest w Bibliotece Publicznej przy ul. Pijarskiej 40 w Górze Kalwarii. Wystawę można oglądać przez okres wakacji. Wystawa jest efektem warsztatów prowadzonych przez Piotra Wenclewskiego, wykładowcę m.in. Europejskiej Akademii Fotografii, miłośnika fotografii otworkowej.

wystawa fotografii Widzieć więcej, rozumieć mniej

W warsztatach uczestniczyli mieszkańcy Góry Kalwarii, którzy fotografując swoje miasto zastosowali zasady fotografii kontemplacyjnej. Autorzy fotografii: Joanna Szczepek, Karina Ziętkowska, Karolina Rechnio, Sebastian Bogdan, Tomasz Wasążnik. Opracowanie graficzne: Paweł Tabor. Zapraszamy na wystawę fotografii Widzieć więcej, rozumieć mniej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria