Informacje6 kwietnia 2014, 00:00,

Konkurs na plakat - Polska w Unii Europejskiej

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii ogłasza konkurs na plakat pt.: POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ, pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Celem konkursu jest przedstawienie w formie graficznej wkładu wnoszonego przez Polskę do wspólnej Europy, z uwzględnieniem elementów tożsamości polskiej w Unii Europejskiej. Termin nadsyłania prac konkursowych (można dołączyć wersję cyfrową) mija 15 maja 2014r. Szczegóły konkursu w regulaminie: Polska w Unii Europejskiej (.pdf)

POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje6 kwietnia 2014, 00:00,

Pokaz filmu niemego z muzyką na żywo CZERWIE

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Wydarzeń, podczas którego odbędzie się pokaz filmu niemego z muzyką na żywo w wykonaniu grupy CZERWIE. Wydarzenie odbędzie się 8 kwietnia 2014 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na Wtorek Wydarzeń w Piasecznie.

Pokaz filmu niemego z muzyką na żywo CZERWIE

Przeżyj razem z wykonawcami podróż przez bajkowo-baśniowy świat dźwięków i obrazów. Zabrzmi muzyka na żywo do oryginalnego filmu - baśni nakręconej w 2011 r. w konwencji starych, czarno-białych niemych filmów. Będzie to eteryczna opowieść okraszona eklektyczną mieszanką muzyczną z pogranicza etno, folku, reggae, muzyki eksperymentalnej, awangardy oraz muzyki współczesnej. Wykorzystane zostaną następujące instrumenty: perkusja, ksylofon, instrumenty perkusyjne, instrumenty etniczne, bas, gitara, mandolina, akordeon, syntezatory. Doskonała propozycja dla młodzieży oraz dorosłych! Czas trwania: 45 min.

autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Piaseczno