Informacje19 września 2016, 08:00,

Konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu

Marszałek Województwa Mazowieckiego po raz kolejny ogłasza konkurs Mazowieckie Barwy Wolontariatu. Celami konkursu są: popularyzowanie i wyjaśnianie znaczenia wolontariatu, propagowanie inicjatyw mających na celu podniesienia prestiżu wolontariatu, poszerzenie wśród mieszkańców Mazowsza wiedzy o rodzajach wolontariatu i zakresu pracy wolontariuszy oraz zachęcanie Mazowszan do podejmowania aktywności wolontariackiej. Do konkursu zgłaszać można wolontariuszy, grupy wolontariuszy lub rodziny, które wspólnie podejmują działania społeczne.

KONKURS MAZOWIECKIE BARWY WOLONTARIATU

Formularz zgłoszeniowy: FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY.doc
Regulamin konkursu: REGULAMIN_KONKURSU_2016.doc

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Zgłoszenia kandydatów w konkursie przyjmowane będą do 30 września 2016 r.

Mazowieckie Barwy Wolontariatu to regionalny etap konkursu „Barwy Wolontariatu”, którego pomysłodawcą i organizatorem na poziomie ogólnopolskim jest Sieć Centrów Wolontariatu w Polsce. Wyłonieni laureaci są automatycznie finalistami konkursu ogólnopolskiego. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Konkurs organizowany jest pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego oraz Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu w Warszawie.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 listopada 2016 r. Wręczenie nagród i wyróżnień planowane jest podczas uroczystej gali Konkursu „Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego” w listopadzie br. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Informacje26 września 2016, 10:00,

Agencja Pocztowa przy ul. Albatrosów 16 a/22 w Piasecznie

Poczta Polska region Sieci Warszawa - Województwo informuje, że od 26 września 2016 r. uruchomiona zostanie Agencja Pocztowa przy ul. Albatrosów 16 a/22 w Piasecznie.

AGENCJA POCZTOWA PRZY UL. ALBATROSÓW 16 A/22 W PIASECZNIE

Godziny obsługi Klientów w Agencji Pocztowej:
poniedziałek - czwartek - w godzinach: 10.00 - 19.00
piątek - w godzinach: 10.00 - 20.00
soboty - w godzinach: 9.00 - 13.00

Nadzór nad pracą Agencji będzie pełnił Urząd Pocztowy przy ul. Kościuszki 43. Poczta Polska zachęca do korzystania z usług pocztowych nowej Agencji Pocztowej.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]