Informacje4 czerwca 2016, 16:30,

Konferencja o zdrowiu Żyj Świadomie

Instytut Profilaktyki Zdrowia i Amazonki Powiatu Piaseczyńskiego 4 czerwca 2016 roku o godz. 16.30 zapraszają do sali konferencyjnej Urzędu Miasta na unikalne spotkanie nt. zdrowego żywienia.

Konferencja o zdrowiu Żyj Świadomie

Gość specjalny - dr PIOTR KARDASZ - niezwykły człowiek, wybitny biolog, pasjonat zdrowego i harmonijnego życia, autor wielu publikacji i filmów na ten temat. Laureat nagrody „EUREKA 2003", współtwórca i szef Instytutu Profilaktyki Zdrowia, wybitna osobowość, człowiek , którego można słuchać bez końca ...

Konferencja skierowana jest szczególnie do tych, którzy:
- chcą skutecznie zadbać o kondycję fizyczną i psychiczną,
- interesują się medycyną naturalną,
- chcą poszerzać swoją wiedzę na temat zdrowia,
- zmagają się z chorobą lub opiekują się chorymi,
- aktywnie uprawiają sport,
- prowadzą działalność związaną ze zdrowym stylem życia, w tym do fizjoterapeutów, trenerów fitness, dietetyków, właścicieli sklepów ze zdrową żywnością, ziołami itp.

4 czerwca godz. 16.30 sala konferencyjna Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5. Wstęp bezpłatny.

Informacje5 czerwca 2016, 10:00,

Wydarzenie Rally Piaseczno 2016

5 czerwca na parkingu przy ul. Sierakowskiego rozegrana zostanie widowiskowa „Super Próba” poprzedzona paradą samochodów po wyznaczonych ulicach miasta w eskorcie policji. Wydarzenie "Rally Piaseczno" organizowane będzie już po raz kolejny pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisława Lisa.

Rally Piaseczno 2016

Program Imprezy rozplanowany na dwa dni przedstawia się następująco:
4 czerwca 2016 r. (sobota), 1 sekcja: Piaseczno
Godz.10.00 start do imprezy. Na około 60 kilometrowej trasie w obrębie Piaseczna, Lesznowoli, Nadarzyna Głoskowa i okolic rozegranych zostanie 9 prób sportowych, o maksymalnych dopuszczalnych długościach, łatwych w nawigacji, szybkich zarazem technicznych, rozgrywanych na zamkniętych placach, o różnorodnej charakterystyce, poprzedzonych punktami kontroli czasu.

5 czerwca br. (niedziela), 2 sekcja: Piaseczno
W godzinach 10.00-15.00, w centrum miasta, przy ul. Józefa Sierakowskiego, na wyłączonym z ruchu parkingu rozegrana zostanie widowiskowa „Super Próba” poprzedzona paradą (przejazd kolumny samochodów po wyznaczonych ulicach miasta) zaproszonych gości i uczestników w eskorcie policji, zakończona złożeniem wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniająca marszałka Józefa Piłsudskiego.

Wydarzenie Rally Piaseczno 2016

W ramach Rally Piaseczno przewidziane są dodatkowe atrakcje:
- ekspozycje firm wspierających i sponsorujących imprezę, w tym prezentacje i pokazowe przejazdy najnowszych modeli samochodów wiodących firm motoryzacyjnych.
- konkurs z nagrodami ze znajomości przepisów prawa ruchu drogowego „BEZPIECZNE WAKACJE” organizowany wspólnie z Policją dla młodzieży
- pokaz ratownictwa drogowego prowadzony przez Straż Pożarną w symulowanym wypadku drogowym
- pokazowe przejazdy Mistrzów Polski i utytułowanych zawodników, w tym w KLASIE LEGEND

Zapowiada się piękna sportowa rywalizacja. Zapraszamy.