Informacje29 marca 2012, 00:00,

Koncert zespołu Manaus w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się 31 marca 2012 roku, start o godzinie 21.00. Zespół Manaus występuje w składzie: Arkadiusz Zewar - wokal, gitara akustyczna, Grzesiek Kowalski - bas, Krzysztof Rukat - gitara elektryczna, na perkusji zagra Marcin Adamski. Podczas sobotniego koncertu, będzie można usłyszeć kilka nowych kompozycji. Wstęp 5 zł. Oficjalna strona internetowa zespołu Manaus: www.manaus.dcx.pl

MANAUS

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje29 marca 2012, 00:00,

Rodzinne Warsztaty Wielkanocne w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, rodziców i dziadków na Rodzinne Warsztaty Wielkanocne, które w najbliższy weekend odbędą się w Borowinie i Konstancinie. 31 marca 2012 roku w godz. 15.00-18.00 zapraszamy do Stadniny koni przy ul. Topolowej 72 w Borowinie, natomiast dzień później 1 kwietnia 2012 roku w godz. 12.00-15.00 zapraszamy do Konstancińskiego Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18. Wstęp wolny.

RODZINNE WARSZTATY WIELKANOCNE W GMINIE KONSTANCIN

Warsztaty tworzenia pisanek, kraszanek, wycinanek, palm wielkanocnych i wszelkich innych ozdób świątecznych, prowadzone będą przez artystów ludowych i artystów współczesnych inspirujących się folklorem, m.in. warsztaty prowadzi Roman Prószyński. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna