Informacje1 września 2012, 00:00,

KONCERT BIG BANDU RONDO KONSTANCIN

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na koncert znanego wszystkim Konstancińskiego Big Bandu, który odbędzie się 2 września 2012 roku i rozpocznie się o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr na terenie Parku w Konstancinie-Jeziornie. Podczas koncertu zespół wykona przeboje muzyki dixielandowej, ponadto koncertowi będzie towarzyszył pokaz tańca rock&roll. Zapraszamy na niedzielny koncert Big Band Rondo Konstancin.

KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

Big Band Rondo Konstancin - zespół powstał w 2003 roku, początkowo jako orkiestra dęta przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie, jednak ostatecznie przyjął formułę big bandu oraz nazwę Big Band Konstancin. Lata 2003 - 2005 to okres intensywnych prób, doboru repertuaru i składu osobowego. Pierwsze występy to rok 2005 i koncerty w Konstancińskim Parku Zdrojowym, jak również udział w lokalnych uroczystościach okolicznościowych. Członkowie orkiestry to zawodowi muzycy z dużym stażem i doświadczeniem artystycznym w najlepszych zespołach reprezentacyjnych i estradowych, grający na wielu instrumentach, co pozwala na modyfikację składu instrumentalnego w zależności od potrzeb, rodzaju i charakteru muzyki.

Pod względem repertuaru orkiestra jest wszechstronna. Wykonuje muzykę marszową, patriotyczną, religijną, znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej, światowe przeboje klasyki big bandu oraz dixieland. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i własne stroje. Orkiestra bierze udział we wszystkich uroczystościach i festynach okolicznościowych na terenie gminy, zaś w sezonie letnim koncertuje w Konstancińskim Parku Zdrojowym. Występowaliśmy w wielu miastach Polski i dwukrotnie w Czeskich Hranicach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje1 września 2012, 00:00,

Obejrzyj spektakl Zatopiona Wioska w Piasecznie

Stowarzyszenie Teatralna Chata i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku Miejskiego w Piasecznie, na plenerowy spektakl dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 2 września 2012 roku o godz. 15.00 zostanie przedstawiony spektakl ZATOPIONA WIOSKA. Wstęp wolny. Zapraszam mieszkańców w okolice stawu.

PARK JAK Z BAJKI SPEKTAKLE TEATRALNE W PIASECZNIE

Bajka Zatopiona Wioska jest autorską wizją reżysera Tomasza Zadróżnego. Spektakl trwa około 15 minut i przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od trzech do 10 lat. W spektaklu występują aktorzy Teatru Baza tj.: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta, a autorem scenariusza jest Grzegorz Ryczywolski.

spektakl Zatopiona Wioska
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno