Informacje1 września 2012, 00:00,

Obejrzyj spektakl Zatopiona Wioska w Piasecznie

Stowarzyszenie Teatralna Chata i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku Miejskiego w Piasecznie, na plenerowy spektakl dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 2 września 2012 roku o godz. 15.00 zostanie przedstawiony spektakl ZATOPIONA WIOSKA. Wstęp wolny. Zapraszam mieszkańców w okolice stawu.

PARK JAK Z BAJKI SPEKTAKLE TEATRALNE W PIASECZNIE

Bajka Zatopiona Wioska jest autorską wizją reżysera Tomasza Zadróżnego. Spektakl trwa około 15 minut i przeznaczony jest przede wszystkim dla dzieci w wieku od trzech do 10 lat. W spektaklu występują aktorzy Teatru Baza tj.: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta, a autorem scenariusza jest Grzegorz Ryczywolski.

spektakl Zatopiona Wioska
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 września 2012, 00:00,

Piaseczno okiem niepełnosprawnych gra miejska

21 września 2012 roku o godz. 11.00 zapraszamy na grę miejską: Piaseczno okiem niepełnosprawnych. Gra adresowana jest między innymi do osób niepełnosprawnych, mieszkańców Piaseczna i okolic, matek z dziećmi w wózkach oraz lokalnych władz i urzędników. Udział w grze jest bezpłatny. Gra miejska rozpocznie się na Rynku w Piasecznie. Celem gry jest pokazanie poprzez zabawę, barier komunikacyjnych z jakimi borykają się osoby niepełnosprawne na co dzień.

PIASECZNO OKIEM NIEPE£NOSPRAWNYCH - GRA MIEJSKA

Trasa gry składa się z 8 punktów a zadaniem uczestników będzie dojechanie do wyznaczonych punktów na mapie, start do następnego punktu będzie możliwy po rozwiązaniu zadania w danym obiekcie. UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w grze jest wcześniejsza rejestracja mailowa: edyta.banasiewicz@op.pl lub telefoniczna: 504 614 521.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno