Informacje19 marca 2008, 00:00,

Komisariat Policji w Zalesiu Górnym - uroczyste otwarcie

Na łamach forum mieszkańców Zalesia Górnego www.zalesie-gorne.eu pojawiała się informacja, że w najbliższy czwartek 20 marca 2008 roku, o godzinie 12:00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego budynku Posterunku Policji, przy Koralowych Dębów na działce przy bazarku. Podczas otwarcia, będzie można zwiedzić cały Komisariat Policji w Zalesiu Górnym. Otwarcie odbędzie się z dwuletnim poślizgiem, ponieważ w planach otwarcie miało być w maju 2006 roku. Więcej informacji o całej budowie, można przeczytać na stronie: www.ksp.waw.pl Zapraszamy mieszkańców na otwarcie nowego i długo oczekiwanego Posterunku Policji w Zalesiu Górnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński ZALESIE GÓRNE

Informacje19 marca 2008, 00:00,

Promocja z Jajem na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Tor Gokartowy IMOLA Piaseczno przygotował wielkanocną promocję z jajem. Przyjdź w poniedziałek wielkanocny 24 marca 2008 roku na Imolę z jajem, a otrzymasz jazdę za 10 zł! Każdy, kto przyniesie w Lany Poniedziałek wydmuszkę z namalowanym logiem Imoli lub gokartem otrzyma rabat na jazdę i zapłaci za nią tylko 10 zł! Ponadto, spośród wszystkich przyniesionych wydmuszek wybierane zostanie najładniejsza, a jej twórca otrzyma zestaw 5 bonów z kominiarką! Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA PIASECZNO znajdziecie na stronie Imoli: www.imola.pl (współpracują z nami)

Promocja z Jajem na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Regulamin promocji Z jajem! promocja obowiązuje dnia 24 marca 2008 roku, promocja nie łączy się z innymi promocjami, jedna osoba może przynieść tylko jedną wydmuszkę i skorzystać z rabatu tylko dla jednej jazdy, przyjmowane będą tylko wydmuszki, pomalowane całe jajka nie będę umożliwiały pojechania ze zniżką, wydmuszka powinna być podpisana drukowanymi literami (podpis powinien zawierać imię, nazwisko oraz adres e-mail), zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wynikach e-mailem, odbiór bonów możliwy będzie na Imoli, do odbioru potrzebny będzie dokument tożsamości. Zapraszamy w wielkanocny poniedziałek na Imolę w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO