Informacje19 marca 2008, 00:00,

Promocja z Jajem na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Tor Gokartowy IMOLA Piaseczno przygotował wielkanocną promocję z jajem. Przyjdź w poniedziałek wielkanocny 24 marca 2008 roku na Imolę z jajem, a otrzymasz jazdę za 10 zł! Każdy, kto przyniesie w Lany Poniedziałek wydmuszkę z namalowanym logiem Imoli lub gokartem otrzyma rabat na jazdę i zapłaci za nią tylko 10 zł! Ponadto, spośród wszystkich przyniesionych wydmuszek wybierane zostanie najładniejsza, a jej twórca otrzyma zestaw 5 bonów z kominiarką! Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA PIASECZNO znajdziecie na stronie Imoli: www.imola.pl (współpracują z nami)

Promocja z Jajem na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Regulamin promocji Z jajem! promocja obowiązuje dnia 24 marca 2008 roku, promocja nie łączy się z innymi promocjami, jedna osoba może przynieść tylko jedną wydmuszkę i skorzystać z rabatu tylko dla jednej jazdy, przyjmowane będą tylko wydmuszki, pomalowane całe jajka nie będę umożliwiały pojechania ze zniżką, wydmuszka powinna być podpisana drukowanymi literami (podpis powinien zawierać imię, nazwisko oraz adres e-mail), zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wynikach e-mailem, odbiór bonów możliwy będzie na Imoli, do odbioru potrzebny będzie dokument tożsamości. Zapraszamy w wielkanocny poniedziałek na Imolę w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje20 marca 2008, 00:00,

WIELKANOCNE ZAKUPY w Galerii Auchan Piaseczno

Już w najbliższą niedzielę zasiądziemy do tradycyjnego wielkanocnego śniadania. Planując zakupy na tą wyjątkową okazję warto pamiętać, że w okresie świątecznym godziny otwarcia Galerii Handlowej Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 ulegną zmianie. Do Wielkanocy zostało tylko kilka dni. To już ostatnia chwila na świąteczne zakupy i wybór upominku, który w niedzielny poranek przyniesie najbliższym wielkanocny zajączek. Wszystkich tych, którzy przedświąteczną gorączkę zakupów mają jeszcze przed sobą Galeria Auchan Piaseczno informuje, że w czwartek i piątek (20 i 21 marca 2008 roku) sklepy i punkty usługowe galerii, będą czynne jak zwykle w godzinach od 9:00 do 21:00, natomiast hipermarket Auchan będzie otwarty o godzinę dłużej (od 7:30 do 23:00). W sobotę (22 marca 2008 roku) sklepy i punkty usługowe na terenie galerii handlowej będą czynne w godzinach od 9:00 do 17:00. W Wielkanocną niedzielę oraz świąteczny poniedziałek Centrum Handlowe będzie nieczynne.

Wielkanocne zakupy w Galerii Auchan Piaseczno

W sklepach na terenie Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, nawet najbardziej wymagający klienci znajdą wszystko, co potrzebne by stworzyć prawdziwy wielkanocny nastrój. Wiosenne bukiety i stroiki z kwiaciarni Aga Flowers ożywią i ubarwią świąteczny stół. Wyśmienite wypieki z cukierni Auchan, przypadną do gustu wszystkim domownikom, a zapracowanym gospodyniom pozwolą zaoszczędzić trochę czasu, który mogą przeznaczyć na wizytę w salonie urody Studio S. Sklepy na terenie Galerii pomogą również znaleźć inspirację na wielkanocny upominek dla najbliższych. Zarówno Paniom jak i Panom przyjemność sprawią kosmetyki z drogerii Marionnaud Perfumeries. Po jubilerskie podarunki zapraszają salony Natalia Gold i Jubitom. Doskonałym pomysłem będą także odzieżowe nowości z kolekcji sklepów Carry, Reserved, Orsay, H&M, Bata czy Deichmann. Po prezenty dla najmłodszych zapraszamy natomiast do 5-10-15.

Zwieńczeniem udanych zakupów będą radosne Święta Wielkiej Nocy spędzone w rodzinnej atmosferze. Galeria Handlowa Auchan Piaseczno życzy wszystkim klientom, aby stały się one także momentem odpoczynku od codziennych obowiązków oraz motywacją do dalszej aktywności, realizacji planów i zamierzeń. Informację o wielkanocnych zakupach, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński PIASECZNO