Informacje25 maja 2007, 00:00,

Koło Modelarskie na terenie Gminy Lesznowola


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Interesujesz się modelarstwem? Lubisz majsterkować? Interesują Cię samoloty, okręty, czołgi, dawne budowle lub broń? Jeżeli odpowiesz TAK choćby na jedno z tych pytań, albo po prostu jesteś ciekawy cóż to takiego, to przyjdź na koło modelarskie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w świetlicy w Woli Kosowskiej i Władysławowie.

W ramach Koła Modelarskiego zapewnione jest:
- darmowe zajecia;
- swobodna atmosfera, możliwość wymiany doświadczeń;
- bogate wyposażenie pracowni i pomoce naukowe (farby, narzędzia modelarskie, aerograf do malowania, literatura, dokumentacja, itp.);
- zajęcia prowadzi młody, lecz doświadczony instruktor modelarstwa;
- możliwość prezentacji własnych dokonań w postaci wystaw;
- wyjazdy do muzeów, na konkursy i wystawy.

Więcej informacji na temat Koła Modelarskiego, można uzyskać w Gminnym Ośrodku Kultury Lesznowola, pod numerem telefonu: 022 757 92 09, 0501 033 991, email: socjol@o2.pl. ¬ródło: link
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2007, 00:00,

Metro do Piaseczna - czy spełnią się marzenia mieszkańców


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na oficjalnej stronie Powiatu Piaseczyńskiego www.piaseczno.pl pojawiła się bardzo ciekawa informacja o rozbudowie szlaków komunikacyjnych między Warszawą a Piasecznem i przedłużeniu warszawskiego metra do Piaseczna. We wtorek 14 maja 2007 roku władze powiatu piaseczyńskiego spotkały się z wiceprezydentem Warszawy Jerzym Millerem. Tematem spotkania była przede wszystkim komunikacja między Warszawą a Piasecznem.

Podczas spotkania omówiona została koncepcja rozbudowy w kierunku południowym tras wylotowych ze stolicy i koncepcja budowy szybkiego tramwaju. Prowadzone były również rozmowy na temat możliwości przedłużenia metra przez Józefosław do Piaseczna. Oprócz tego władze powiatu piaseczyńskiego zaproponowały wykorzystanie potencjału naszego regionu w organizacji Euro 2012. Pisaliśmy o tych planach w informacji: czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012?.

Zaczęło się dobrze i są jakieś nadzieje na rozwój naszego regionu, ale jaki będzie dalszy efekt tych rozmów i czy oby tylko na rozmowach się nie skończy? Miejmy nadzieję, że władze powiatu piaseczyńskiego i gmin naszego regionu, będą wytrwale walczyły o możliwości wykorzystania środków, jakich napływ umożliwia organizacja przez Polskę Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Same rozmowy władz naszego regionu na ten temat informują nas jedynie o takich planach. Jednak plany, a ich realizacja to czasami dwie odrębne rzeczy, które nie zawsze idą w parze. Pozostaje nam mieć "nadzieję" i śledzić ten temat. Czy zostanie przedłużone metro do Piaseczna? Co o tym sądzicie mieszkańcy naszego regionu? Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie