Informacje5 września 2008, 00:00,

Klub Kino Piaseczno zaprasza na rozpoczęcie sezonu imprez

Klub Kino Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na rozpoczęcie nowego sezonu imprez w Klubie. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 6 września 2008 roku, start od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. Podczas imprezy zagrają: The Positive, Cool A88, Koper, Sqnik, oraz Slim. Wstęp na imprezę tylko 5 złotych (selekcja).

Rozpoczęcie nowego sezonu imprez w Klubie Kino

Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas na godzinę 21:00, w sobotę: 6 września 2008 roku. Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje1 września 2008, 00:00,

Warsztaty lokalnego ożywienia gospodarczego w Powiecie

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że w dniu 18 września 2008 roku, odbędzie się pierwszy Warsztat - A - organizowany w ramach Piaseczyńskiego Partnerstwa Lokalnego. Zaplanowane w okresie wrzesień 2008 - luty 2009 Warsztaty Lokalnego Ożywienia Gospodarczego w Powiecie Piaseczyńskim, mają na celu pomóc lokalnym liderom i mieszkańcom tworzyć projekty i programy gospodarcze, które wzmocnią zarówno społeczność, jak i sektor gospodarczy: ułatwiają uruchomienie nowych firm, przyczynią się do wzmocnienia konkurencyjności istniejących, wykorzystują posiadane zasoby i atuty lokalne przyczyniając się również do wzrostu liczby miejsc pracy. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Warsztatach Lokalnego Ożywienia Gospodarczego prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy Piasecznie ul. Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, tel. 022 757 20 28 w. 18.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: