Informacje1 września 2008, 00:00,

Warsztaty lokalnego ożywienia gospodarczego w Powiecie

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, że w dniu 18 września 2008 roku, odbędzie się pierwszy Warsztat - A - organizowany w ramach Piaseczyńskiego Partnerstwa Lokalnego. Zaplanowane w okresie wrzesień 2008 - luty 2009 Warsztaty Lokalnego Ożywienia Gospodarczego w Powiecie Piaseczyńskim, mają na celu pomóc lokalnym liderom i mieszkańcom tworzyć projekty i programy gospodarcze, które wzmocnią zarówno społeczność, jak i sektor gospodarczy: ułatwiają uruchomienie nowych firm, przyczynią się do wzmocnienia konkurencyjności istniejących, wykorzystują posiadane zasoby i atuty lokalne przyczyniając się również do wzrostu liczby miejsc pracy. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w Warsztatach Lokalnego Ożywienia Gospodarczego prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy Piasecznie ul. Szkolna 20, 05-500 Piaseczno, tel. 022 757 20 28 w. 18.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje28 sierpnia 2008, 00:00,

Zawody wędkarskie w Jeziorzanach o Puchar Burmistrza

Burmistrz Gminy Tarczyn, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Koło Wędkarskie SUM zapraszają serdecznie na otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Tarczyn. Zbiórka odbędzie się w niedzielę 31 sierpnia 2008 roku o godz. 6:00 na łowisku SUM w Jeziorzanach. Najlepsi wędkarze otrzymają cenne nagrody. Opłata startowa wynosi 20 zł. Serdecznie zapraszamy na niedzielne zawody wędkarskie w Jeziorzanach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn