Informacje5 grudnia 2013, 00:00,

Kiermasz Świąteczny Kraina Świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie

Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 zapraszają na Kiermasz Świąteczny Kraina Świętego Mikołaja, który odbędzie się 7 grudnia 2013 roku w godz. 10.00-15.00. Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5 przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji m.in.: wspólne robienie dekoracji świątecznych, malowanie bombek, ubieranie choinki, kolędowanie, mikołajkowy plac zabaw. W trakcie kiermaszu będzie można kupić ręcznie robione ozdoby choinkowe, stroiki oraz posmakować domowych ciast. Imprezę otworzy aktorka serialu M jak Miłość - Pani Ewa Gorzelak. Zapraszamy na Kiermasz.

KIERMASZ ŚWI¡TECZNY KRAINA ŚWIęTEGO MIKO£AJA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W PIASECZNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 grudnia 2013, 00:00,

Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach świątecznych, które odbędą się w najbliższą sobotę 7 grudnia 2013 roku o godz. 16.00 w Filii KDK przy ul. Sobieskiego 6. Wstęp wolny. Organizatorzy informują, że jeśli ktoś jest zainteresowany uczestniczeniem w warsztatach, powinien przesłać maila ze zgłoszeniem na adres filia@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy na Warsztaty Świąteczne!

WARSZTATY ŚWI¡TECZNE W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna