Informacje5 grudnia 2013, 00:00,

Rodzinne Warsztaty Świąteczne w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w rodzinnych warsztatach świątecznych, które odbędą się w najbliższą sobotę 7 grudnia 2013 roku o godz. 16.00 w Filii KDK przy ul. Sobieskiego 6. Wstęp wolny. Organizatorzy informują, że jeśli ktoś jest zainteresowany uczestniczeniem w warsztatach, powinien przesłać maila ze zgłoszeniem na adres filia@konstancinskidomkultury.pl Zapraszamy na Warsztaty Świąteczne!

WARSZTATY ŚWI¡TECZNE W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje5 grudnia 2013, 00:00,

Igrzyska Mikołajkowe dla dzieci w Brześcach

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zapraszają na X Igrzyska Mikołajkowe dla dzieci, które odbędą się 6 grudnia 2013 roku na sali gimnastycznej w Brześcach w godzinach 9:00 - 11:00. PRZYJD¬ I KIBICUJ M£ODYM SPORTOWCOM. Zapraszamy na Igrzyska Mikołajkowe dla dzieci w Brześcach.

Igrzyska Mikołajkowe dla dzieci w Brześcach