Informacje3 marca 2012, 00:00,

Jurek Jagoda Trio zagra w KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszkańców na niedzielny koncert jazzowy, podczas którego wystąpi JUREK JAGODA TRIO. Koncert odbędzie się 4 marca 2012 roku, o godzinie 16.00 w KDK, przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie. Bilety: 10 zł do nabycia w KDK, lub w dniu imprezy. Zespół Jurek Jagoda Trio wystąpi w składzie: Jurek Jagoda - fortepian, Marek Ałaszewski - bas, kontrabas, Paweł Gębicki - perkusja.

Jurek Jagoda Trio

Zespół Jurek Jagoda Trio ( JJT) zadebiutował na polskiej scenie w 2010 roku płytą "Songs Without Words". Album został własnym wydawnictwie SOU Production i spotkał się z przyjaznym odbiorem ze strony publiczności na koncertach i słuchaczy w różnych zakątkach świata. Projekt otrzymywał pozytywne recenzje w prasie muzycznej m.in. w Jazz Forum i Audio oraz jako jedyny polski krążek otrzymał nominację w rankingu "Album sof The Year 2010" brytyjskiego czasopisma Jazzwise. Znalazł się na liście dziesięciu albumów wytypowanych przez brytyjskiego krytyka jazzowego Stuarta Nicholsona.

Liderem i autorem kompozycji muzycznych w zespole jest grający na fortepianie i instrumentach klawiszowych Jurek Jagoda. Na instrumentach basowych gra Marek Ałaszewski Junior, a na perkusji Paweł Gębicki. Kolejny autorski projekt zatytułowany „Liberated” został zrealizowany w tym samym składzie i stanowi pewną kontynuacje. Muzyka tym razem jest równie melodyjna i wyrazista, ale utwory są generalnie dłuższe i bardziej rozmalowane. Jest energetycznie, subtelnie i więcej powietrza. Strona: www.jurekjagoda.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje3 marca 2012, 00:00,

Fitness Xpress - kameralny klub dla każdej Pani

Wczoraj pisaliśmy o zaletach treningu 30-minutowego i o oszczędności czasu jaką nam daje przy jednoczesnym osiąganiu maksymalnych efektów.
Tą prezentacją chcemy zwrócić uwagę na kolejną cechę, która wyróżnia nas na rynku.

Trenerka dla Ciebie w Fitness Xpress!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W naszym klubie trenerka pozostaje do dyspozycji ćwiczących przez cały czas.
Formuła treningu Fitness Xpress pozwala na połączenie zalet grupowych zajęć fitness i treningu personalnego.

•  Podobnie jak na grupowych zajęciach fitness ćwiczysz w zespole, co sprzyja wzajemnej motywacji, nawiązywaniu znajomości i towarzyskim relacjom. Trening odbywa się w kole. Takie ustawienie daje możliwość świetnego kontaktu osoby prowadzącej i współćwiczących. Nikt nie stoi w pierwszym, ani w ostatnim rzędzie. Każdy dobrze widzi, co pokazuje  instruktorka i trudno o popełnianie błędów, które umknęłyby  niezauważone.
  •  Tak jak na treningu personalnym trenerka pozostaje do Twojej dyspozycji i ma możliwość indywidualnego podejścia do ćwiczących. Może zalecić ćwiczenia dopasowane do osiągania Twoich celów.

Każda z naszych Klubowiczek bardzo docenia aktywną obecność trenerki na sali ćwiczeń.
W Fitness Xpress instruktorka dobiera ćwiczenia zgodnie z oczekiwaniami  każdej Pani.
To daje komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i  pełnej opieki.

Jutro zachęcamy do przeczytania tekstu opis+ującego nasz sprzęt do ćwiczeń.

Fitness Xpress

Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

NASZA OFERTA NA DZIŚ: Pierwsze 5 osób, które zadzwoni do klubu pod numer
885 01 30 70, w godzinach 10.00-16.00, otrzyma po jednym bezpłatnym zaproszeniu na trening w Fitness Xpress.
Termin wykorzystania zaproszeń: 15.03.2012

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy: