Informacje3 marca 2012, 00:00,

Fitness Xpress - kameralny klub dla każdej Pani

Wczoraj pisaliśmy o zaletach treningu 30-minutowego i o oszczędności czasu jaką nam daje przy jednoczesnym osiąganiu maksymalnych efektów.
Tą prezentacją chcemy zwrócić uwagę na kolejną cechę, która wyróżnia nas na rynku.

Trenerka dla Ciebie w Fitness Xpress!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W naszym klubie trenerka pozostaje do dyspozycji ćwiczących przez cały czas.
Formuła treningu Fitness Xpress pozwala na połączenie zalet grupowych zajęć fitness i treningu personalnego.

•  Podobnie jak na grupowych zajęciach fitness ćwiczysz w zespole, co sprzyja wzajemnej motywacji, nawiązywaniu znajomości i towarzyskim relacjom. Trening odbywa się w kole. Takie ustawienie daje możliwość świetnego kontaktu osoby prowadzącej i współćwiczących. Nikt nie stoi w pierwszym, ani w ostatnim rzędzie. Każdy dobrze widzi, co pokazuje  instruktorka i trudno o popełnianie błędów, które umknęłyby  niezauważone.
  •  Tak jak na treningu personalnym trenerka pozostaje do Twojej dyspozycji i ma możliwość indywidualnego podejścia do ćwiczących. Może zalecić ćwiczenia dopasowane do osiągania Twoich celów.

Każda z naszych Klubowiczek bardzo docenia aktywną obecność trenerki na sali ćwiczeń.
W Fitness Xpress instruktorka dobiera ćwiczenia zgodnie z oczekiwaniami  każdej Pani.
To daje komfort oraz poczucie bezpieczeństwa i  pełnej opieki.

Jutro zachęcamy do przeczytania tekstu opis+ującego nasz sprzęt do ćwiczeń.

Fitness Xpress

Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

NASZA OFERTA NA DZIŚ: Pierwsze 5 osób, które zadzwoni do klubu pod numer
885 01 30 70, w godzinach 10.00-16.00, otrzyma po jednym bezpłatnym zaproszeniu na trening w Fitness Xpress.
Termin wykorzystania zaproszeń: 15.03.2012

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Informacje4 marca 2012, 00:00,

Zespół Kabanos spotka się z fanami w Piasecznie

6 marca 2012 roku o godz. 20.00, odbędzie się spotkanie zespołu Kabanos z fanami w Piasecznie. Zespół podpisze nową płytę Kiełbie we £bie, oraz zagrają mini koncert. Spotkanie odbędzie się w lokalu 8 Ball Club, przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Wstęp bezpłatny!

KABANOS W PIASECZNIE

KABANOS to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury. Mają na swoim koncie kilka udanych tras koncertowych i dwie wydane (w tym jedna sprzedana w całym nakładzie) płyty.

10 marca 2012 roku odbędzie się premiera ich trzeciego albumu: Kiełbie we £bie, który jest kolejnym ewolucyjnym krokiem do przodu w karierze tej absolutnie szalonej i nieobliczalnej cienkiej kiełbasy. Dla tego zespołu bariery nie istnieją. Strona Kabanosa: www.kabanos.net
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno