Artykuł partnerski27 listopada 2020, 08:51,

Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka?

Jak zorganizować niezapomniane urodziny dla dziecka?

Gdy urodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami, warto pomyśleć o tym, jak zorganizować je tak, aby były niezapomniane.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urodziny to dla wielu maluchów najważniejsza data w całym roku. Warto wiec zadbać o to, aby była ona jedyna w swoim rodzaju. Jak zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci? Obecnie wielu rodziców decyduje się na pomoc sali zabaw, które zapewniają doskonałe warunki do wyprawienia hucznego przyjęcia. 

Urodziny w sali zabaw – dlaczego warto?

Dzieci uwielbiają sale zabaw, w których czeka na nie mnóstwo atrakcji. Zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, tory wyścigowe, małpie gaje czy karuzele – to tylko parę propozycji czekających na maluchów. Bardzo często sale zabaw organizują również imprezy dla dzieci. Są one urządzane w specjalnych salkach – są one specjalnie udekorowane i doskonale nadają się do przyjęcia gości. Oczywiście, wraz z wynajmem salki urodzinowej otrzymuje się również szeroką gamę usług, aby impreza urodzinowa dla dziecka była całkowicie udana.

Naturalnie, urodziny dla dzieci na sali zabaw to również dodatkowy atut dla rodziców, którzy nie muszą wtedy poświęcać czasu na ich samodzielną organizację. Warto też zaznaczyć, że wybranie sali zabaw jako miejsce urodzin wcale nie jest związane ze sporymi kosztami, biorąc pod uwagę fakt, że oferta obejmuje także wejście na salę.

Jak wybrać dobrą salę zabaw na urodziny?

Obecnie sale zabaw dla najmłodszych działają w wielu miejscowościach. Bez problemu można zorganizować wyjątkowe urodziny dla dzieci w Warszawie, ale również w mniejszych miejscowościach. Przy wyborze odpowiedniej sali zabaw na urodziny dla dziecka warto przede wszystkim zapoznać się z jej ofertą, a także z atrakcjami, jakie proponuje. Najlepiej także wziąć pod uwagę indywidualne oczekiwania i zainteresowania małego solenizanta.

Świetnym wyborem dla amatorów kosmosu będzie sala zabaw Airo Fun Space Kids, w której organizowane są urodziny dla dzieci w Warszawie. Sala znajdująca się aż na trzech piętrach jest wypełniona kosmicznymi atrakcjami. Więcej informacji można znaleźć na stronie sali Airo Fun Space Kids: https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/kosmiczne-urodziny

Pakiety urodzinowe: dostępne usługi

Sale zabaw najczęściej oferują specjalne pakiety urodzinowe, które obejmują określone usługi. W związku z tym można wtedy wybrać odpowiednią ofertę zgodnie z oczekiwaniami, na przykład może być to pakiet podstawowy obejmujący wejście na salkę, poczęstunek jako przekąski i napoje.

Droższe pakiety na imprezy dla dzieci mogą obejmować także szereg dodatkowych usług, na przykład mogą być to:

  • opieka nad dziećmi
  • usługi animatora
  • specjalne dekoracje
  • dodatkowy poczęstunek
  • tort urodzinowy
  • usługi fotograficzne
  • pokaz iluzjonisty
  • piniata
  • skręcanie balonów
  • malowanie buzi

Urodziny w sali zabaw – ile kosztują?

Wbrew pozorom, urodziny dla dzieci urządzone w sali zabaw wcale nie pociągają za sobą wysokich wydatków. To powoduje, że są one dostępne niemalże na każdą kieszeń. Ceny rozpoczynają się najczęściej od około 60 złotych za osobę, natomiast kończą się na około 85 złotych za jednego gościa. Koszty zależne są od wybranego pakietu urodzinowego, od terminu organizacji urodzin (w weekendy ceny mogą być wyższe), od dodatkowych usług wybranych w ramach pakietu. Dokładne informacje o cenach dostępne są na stronach sali zabaw. Można wtedy zapoznać się z konkretnym ofertami, a także z usługami, jakie wchodzą w ich skład.

Gdy zatem niedługo pociecha ma obchodzić urodziny, warto pomyśleć nad tym, jak przygotować dla niej wyjątkowe urodziny. Imprezy dla dzieci w sali zabaw są wtedy doskonałym wyborem zarówno dla solenizanta, jak i dla rodziców!

autor/źródło: airo.fun

Napisz komentarz

Informacje22 listopada 2020, 07:32,

Ile kalorii jest w piersi z indyka? My już wiemy

Ile kalorii jest w piersi z indyka? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność piersi z indyka. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w piersi z indyka pochodzą w 87% z białka, 1% z węglowodanów i 12% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Turkey breast)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma pierś z indyka lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w piersi z indyka, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Pierś z indyka - kalorie i wartości odżywcze

Pierś z indyka zawiera 114 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 5% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Przeczytaj też: Jaka jest zawartość kalorii w filecie z makreli? Sprawdziliśmy

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g piersi z indyka można porównać do kalorii, które zawiera np. 2 jabłka, 1 szklanka coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 0.5 szklanki mleka, 6 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 16 minut, pływać przez 13 minut lub biegać przez 11 minut.

Czy pierś z indyka tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Pierś z indyka to produkt o małej zawartości kalorii (pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę tylko produkty z kategorii mięs). Spożywanie piersi z indyka wydaje się być niezłym wyborem dla osób na diecie. Można jednak znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w piersi z indyka?

Piersi z indyka zawierają 23.66 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w piersiach z indyka?

Piersi z indyka zawierają 0.14 g węglowodanów na 100g.

Ile waży pierś z indyka?

Jesteśmy w trakcie ważenia piersi z indyka. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g piersi z indyka.

Ile błonnika jest w piersiach z indyka?

0 g błonnika - piersi z indyka nie zawierają błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie