Informacje30 marca 2009, 00:00,

IV rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn Barbara Galicz, Ks. Dziekan Tadeusz Jarząb oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą oraz koncert muzyczny poświęcony IV rocznicy śmierci Papieża - Jana Pawła II. W czwartek 2 kwietnia 2009 roku, w tarczyńskim Kościele p.w. św. Mikołaja odbędzie się koncert poświęcony Papieżowi-Polakowi. Wystąpi pochodząca z żywca kapela góralska Power FOLK. Koncert poprzedzi Msza Św. o 18:00. Imprezę uświetnią anegdoty Jana Pawła II.

Rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II

IV rocznica śmierci Papieża Jana Pawła II w Tarczynie:
18.00 - Msza Święta w tarczyńskim Kościele p.w. św. Mikołaja,
19.00 - Koncert Kapeli Góralskiej PowerFOLK z żywca,
20.00 - złożenie kwiatów i zapalenie zniczy pod płaskorzeźbą Jana Pawła II na Rynku w Tarczynie.

Kapela Góralska Power FOLK powstała w 2005 roku. To zespół pochodzący z żywca - stolicy beskidzkiej muzyki. Grają na tradycyjnych instrumentach: skrzypce, altówka akordeon, kontrabas. Więcej informacji na temat najmocniejszej kapeli góralskiej Power Folk znajdziecie na stronie internetowej: www.powerfolk.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje31 marca 2009, 00:00,

Bezpłatny odbiór elektrośmieci przy szkole Nowa Iwiczna

Informujemy, że w najbliższą sobotę, będzie można zgodnie z prawem, ekologicznie i za darmo pozbyć się elektrośmieci i śmieci wielkogabarytowych. Elektrośmieci to niepotrzebny sprzęt zasilany prądem z sieci lub z baterii (baterie należy wyjąć i wrzucić do specjalnego pojemnika). Więcej na ten temat na stronie www.elektroeko.pl

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się 4 kwietnia 2009 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 na parkingu przy szkole w Nowej Iwicznej. Dyżur pełnić będą rodzice z Rady Rodziców ZSP oraz członkowie Rad Sołeckich. Akcję finansują sołectwa Nowa Iwiczna i Mysiadło.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola