Informacje31 marca 2009, 00:00,

Bezpłatny odbiór elektrośmieci przy szkole Nowa Iwiczna

Informujemy, że w najbliższą sobotę, będzie można zgodnie z prawem, ekologicznie i za darmo pozbyć się elektrośmieci i śmieci wielkogabarytowych. Elektrośmieci to niepotrzebny sprzęt zasilany prądem z sieci lub z baterii (baterie należy wyjąć i wrzucić do specjalnego pojemnika). Więcej na ten temat na stronie www.elektroeko.pl

Bezpłatny odbiór elektrośmieci

Zbiórka elektrośmieci odbędzie się 4 kwietnia 2009 roku w godzinach od 10:00 do 14:00 na parkingu przy szkole w Nowej Iwicznej. Dyżur pełnić będą rodzice z Rady Rodziców ZSP oraz członkowie Rad Sołeckich. Akcję finansują sołectwa Nowa Iwiczna i Mysiadło.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje31 marca 2009, 00:00,

Koncert z okazji 4 rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II

Wójt Gminy i Rada Gminy Lesznowola, Ksiądz Proboszcz Parafii Stara Iwiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na wielkie wydarzenie, którym niewątpliwie będzie koncert pt. WIELKA PANI z okazji IV rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II. Wiersze Karola Wojtyły Tryptyk Rzymski, recytować będą znakomici aktorzy: Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger przy muzyce w wykonaniu Janusza Stobla, który wystąpi z zespołem.

KONCERT Z OKAZJI ROCZNICY ŚMIERCI PAPIEżA JANA PAW£A II

Koncert z okazji 4 rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II, odbędzie się w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2009 roku o godz. 20:00 w kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola