Informacje31 marca 2009, 00:00,

Koncert z okazji 4 rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wójt Gminy i Rada Gminy Lesznowola, Ksiądz Proboszcz Parafii Stara Iwiczna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają mieszkańców na wielkie wydarzenie, którym niewątpliwie będzie koncert pt. WIELKA PANI z okazji IV rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II. Wiersze Karola Wojtyły Tryptyk Rzymski, recytować będą znakomici aktorzy: Anna Romantowska i Krzysztof Kolberger przy muzyce w wykonaniu Janusza Stobla, który wystąpi z zespołem.

KONCERT Z OKAZJI ROCZNICY ŚMIERCI PAPIEżA JANA PAW£A II

Koncert z okazji 4 rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II, odbędzie się w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2009 roku o godz. 20:00 w kościele p.w. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje31 marca 2009, 00:00,

Przywitaj Wiosnę w Zdrowiu akcja Centrum CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 marca 2009 roku, w naszym Centrum Medycznym Puławska (CMP) przy ul. Puławskiej 33 w Piasecznie oraz na Białołęce, odbyła się kolejna comiesięczna akcja prozdrowotna, tym razem pod wiosennym hasłem: PRZYWITAJ WIOSNę W ZDROWIU. Ponad 100 osób skorzystało w tym dniu w obu placówkach CMP z bezpłatnych konsultacji lekarzy: ginekologów, okulistów, dermatologów, a dodatkowo z porad dietetyków, bezpłatnego pomiaru słuchu oraz efektownego pokazu wizażu.

Akcja Przywitaj Wiosnę w Zdrowiu w Centrum CMP Piaseczno

Każdy Pacjent, miał okazję porozmawiać z lekarzami oraz personelem administracyjnym na temat kompleksowej, rodzinnej opieki medycznej, ubezpieczenia zdrowotnego, profilaktyki. Tego typu akcje organizowane przez Centrum Medyczne CMP po raz kolejny utwierdziła mieszkańców Piaseczna w przekonaniu, że warto wykonywać badania kontrolne oraz profilaktyczne w myśl sprawdzonej zasady: LEPIEJ ZAPOBIEGAć NIż LECZYć. Zapraszamy do Centrum Medycznego CMP: www.cmp.med.pl
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE CMP - ul. Puławska 33, Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie