Informacje31 marca 2009, 00:00,

Przywitaj Wiosnę w Zdrowiu akcja Centrum CMP Piaseczno

28 marca 2009 roku, w naszym Centrum Medycznym Puławska (CMP) przy ul. Puławskiej 33 w Piasecznie oraz na Białołęce, odbyła się kolejna comiesięczna akcja prozdrowotna, tym razem pod wiosennym hasłem: PRZYWITAJ WIOSNę W ZDROWIU. Ponad 100 osób skorzystało w tym dniu w obu placówkach CMP z bezpłatnych konsultacji lekarzy: ginekologów, okulistów, dermatologów, a dodatkowo z porad dietetyków, bezpłatnego pomiaru słuchu oraz efektownego pokazu wizażu.

Akcja Przywitaj Wiosnę w Zdrowiu w Centrum CMP Piaseczno

Każdy Pacjent, miał okazję porozmawiać z lekarzami oraz personelem administracyjnym na temat kompleksowej, rodzinnej opieki medycznej, ubezpieczenia zdrowotnego, profilaktyki. Tego typu akcje organizowane przez Centrum Medyczne CMP po raz kolejny utwierdziła mieszkańców Piaseczna w przekonaniu, że warto wykonywać badania kontrolne oraz profilaktyczne w myśl sprawdzonej zasady: LEPIEJ ZAPOBIEGAć NIż LECZYć. Zapraszamy do Centrum Medycznego CMP: www.cmp.med.pl
autor/źródło: CENTRUM MEDYCZNE CMP - ul. Puławska 33, Piaseczno

Informacje26 marca 2009, 00:00,

EXTRA FRIDAY powracają piątki w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno informuje, że po długiej przerwie powracają Extra Piątki. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek 27 marca 2009 roku w Klubie Kino przy ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 21:00. Wstęp na imprezę kosztuje 5 zł. Bilety na sobotnią imprezę, można nabyć w Klubie Kino w Piasecznie. Podczas najbliższej imprezy EXTRA FRIDAY zagrają DJ MARTIN ROSA oraz DJ SLIM.

Impreza w Klubie Kino Piaseczno

Informacja: wstęp na imprezę od 17 lat! Trzeba mieć legitymację lub inny dokument tożsamości, natomiast alkohol sprzedawany od lat 18. Nie trać czasu i już zaplanuj sobie wolny czas w sobotę: 27 marca 2009 roku. Klub Kino, ulica Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd z Warszawy autobusem 727 z metra Wilanowska (przystanek Kolejka Piaseczyńska). Zapraszamy do Klubu Kino w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno