Informacje22 lipca 2013, 00:00,

Incepcja w Plenerowym Kinie w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza wszystkich mieszańców na Plenerowe Kino w Konstancinie. Najbliższy seans odbędzie się w piątek 26 lipca 2013 roku o godzinie 21:45, na terenie Amfiteatru w Parku Zdrojowym, podczas którego będzie można obejrzeć film INCEPCJA, reż. Christopher Nolan. Wstęp wolny. Sponsorem kina plenerowego jest firma Saur Konstancja. Zapraszamy do Plenerowego Kina w Konstancinie.

FILM INCEPCJA W PLENEROWYM KINIE W KONSTANCINIE

INCEPCJA film opowiada o możliwościach ingerowania w ludzki umysł dzięki zaawansowanej technologii umożliwiającej wpływ na marzenia senne. Światowej sławy filmowiec Christopher Nolan wyreżyserował film z gwiazdorską obsadą, który zabiera widzów w podróż dookoła ziemskiego globu oraz w głąb intymnego i nieskończonego świata snów. Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest niezwykle sprawnym złodziejem, mistrzem w wydobywaniu wartościowych sekretów ukrytych głęboko w świadomości podczas fazy snu, kiedy umysł jest najbardziej wrażliwy. Wyjątkowe umiejętności Cobba uczyniły z niego ważnego gracza w świecie szpiegostwa przemysłowego, ale i najbardziej poszukiwanego zbiega, a za swoją pozycję zapłacił utratą wszystkiego, co kocha. Teraz Cobb otrzymuje szansę na odkupienie. Za sprawą jednego, ostatniego zadania może odzyskać stracone życie. Musi tylko wraz ze swym zespołem dokonać rzeczy niemożliwej: zamiast skraść myśl, zaszczepić ją w śpiącym umyśle. Jeśli im się to uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najbardziej precyzyjne planowanie nie jest w stanie przygotować ich na spotkanie z niezwykłym przeciwnikiem, który potrafi przewidzieć każdy ich ruch. Wróg, którego tylko Cobb mógł się spodziewać.

Następne filmy Plenerowe Kino w Konstancinie:

Sierpień 2013
02.08.2013 Jasminum (reż. Jan Jakub Kolski)
09.08.2013 Jak zostać królem (reż. Tom Hooper)
16.08.2013 Yuma (reż. Piotr Mularczyk)
23.08.2013 Pół żartem pół serio (reż. Billy Wilder)
30.08.2013 Avatar (reż. James Cameron)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje22 lipca 2013, 00:00,

SPORTOWA PLAżA W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich do korzystania z nowo powstałych boisk do sportów plażowych. Do istniejących już dwóch boisk do siatkówki plażowej dobudowano kolejne dwa. W sumie zatem w Górze Kalwarii są już cztery pełnowymiarowe boiska co czyni nasze miasto jedną z niewielu takich miejscowości w Polsce.

SPORTOWA PLAżA W GÓRZE KALWARII

Ponadto zamontowano bramki do beach soccera czyli piłki nożnej na plaży. Wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zapraszamy do Zespołu Basenowego przy ulicy Pijarskiej 119 gdzie znajdują się boiska sportów plażowych. Korzystanie z boisk jest bezpłatne!

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria