Informacje22 lipca 2013, 00:00,

SPORTOWA PLAżA W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza wszystkich do korzystania z nowo powstałych boisk do sportów plażowych. Do istniejących już dwóch boisk do siatkówki plażowej dobudowano kolejne dwa. W sumie zatem w Górze Kalwarii są już cztery pełnowymiarowe boiska co czyni nasze miasto jedną z niewielu takich miejscowości w Polsce.

SPORTOWA PLAżA W GÓRZE KALWARII

Ponadto zamontowano bramki do beach soccera czyli piłki nożnej na plaży. Wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu zapraszamy do Zespołu Basenowego przy ulicy Pijarskiej 119 gdzie znajdują się boiska sportów plażowych. Korzystanie z boisk jest bezpłatne!

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje19 lipca 2013, 00:00,

Trwa internetowe głosowanie na kandydatki Miss Open Hair 2013! Do 21 lipca 2013 roku można oddawać swoje głosy na uczestniczki konkursu. To publiczność w sieci zdecyduje, która z dziewczyn zdobędzie jeden z trzech głównych tytułów – Miss Internautów 2013. Osiemnaście kandydatek, które przyjadą do Sieradza na zgrupowanie i konkurs Miss Open Hair 2013 ma szanse zdobyć trzy tytuły. O jednym z nich – Miss Internautów - może zdecydować każdy, kto wejdzie na stronę www.missopenhair.eu i zagłosuje na swoja faworytkę.

SYLWIA LEWANDOWSKA KANDYDATKA Z GÓRY KALWARII ZAKWALIFIKOWA£A SIE DO FINA£U MISS OPEN HAIR 2013

Sylwia Lewandowska kandydatka z Góry Kalwarii zakwalifikowała sie do finału Miss Open Hair 2013. Na stronie do głosowania Sylwia ma numer 12 www.missopenhair.eu.

Internetowe głosy można oddawać raz dziennie do 21 lipca na podstawie zdjęć dziewczyn. Uczestniczki konkursu jak co roku będą wałczyć o tytuły: Miss Open Hair – przyznawany przez jury, Miss Foto – przyznawany przez akredytowanych fotografów oraz Miss Internautów – przyznawany przez użytkowników Internetu. Dziewczyny, które w tym roku biorą udział w konkursie Miss Open Hair przeszły dwuetapowa rekrutacje. Komisja konkursowa wybrała je na podstawie nadesłanych zdjęć i krótkich filmów prezentujących kandydatki. Juz 14 lipca rozpocznie sie zgrupowanie przygotowawcze w Sieradzu a 20 lipca na głównej scenie Sieradz Open Hair Festival uczestniczki zaprezentują sie w pokazach finałowych. W tym roku Sieradz będzie gościł oprócz kandydatek z Polski również dwie kandydatki z £otwy. Pobyt w stolicy Open Hair będzie dla kandydatek nie tylko czasem prób i przymiarek, ale również okazja do poznania rodzinnego miasta mistrza fryzjerstwa – Antoine’a Cierplikowskiego oraz skorzystania z wielu atrakcji regionu. Dziewczyny miedzy innymi odwiedza Państwową Straż Pożarną w Sieradzu, będą pozować podczas street fashion na sieradzkiej Starówce a także wezmą udział w koncertach.

Wyłącznym organizatorem konkursu jest Agencja Artystyczno-Reklamowa „Punkt”, która od 1994 roku zajmuje sie kompleksowa obsługa artystyczna imprez. Zachęcamy do głosowania na kandydatki na www.missopenhair.eu oraz do odwiedzania fanpage’a konkursu na Facebook’u: www.facebook.com/missopenhair Zapraszamy!
autor/źródło: Andrzej Grabowski dyrektor AAR Punkt organizator konkursu
Tematy: