Informacje18 kwietnia 2008, 00:00,

III ZAWODY WęDKARSKIE W £AZACH - ZAPROSZENIE

Wójt Gminy Lesznowola, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych oraz Koło Wędkarskie £azy II mają serdecznie zapraszają na III Zawody Wędkarskie w £azach, które odbędą się w sobotę, 19 kwietnia 2008 roku przy ul. Wirażowej w £azach (staw rekreacyjno wędkarski). Zawody Wędkarskie w £azach przeznaczone są dla osób powyżej 16 lat. Zbiórka oraz zapisy na wędkarskie zawody, rozpoczyna się od 5:30. Zawody potrwają do godziny 10:00, kiedy nastąpi uroczyste wręczenie nagród (program zawodów). Zapraszamy na sobotnie Zawody Wędkarskie w £azach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje19 kwietnia 2008, 00:00,

II Zawody Spławikowe Grand Prix Koła nr 17 Piaseczno

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na II Towarzyskie Zawody Spławikowe z cyklu Grand Prix Koła PZW nr 17 w Piasecznie. Zawody wędkarskie, odbędą się w najbliższą niedzielę 20 kwietnia 2008 roku na zbiorniku Osieczek w powiecie grójeckim, gmina Pniewy. Osieczek to zbiornik retencyjny sztucznie utworzony na rzece Jeziorce (mapa dojazdu). Więcej informacji na temat zawodów spławikowych, możecie przeczytać na stronie: www.splawik17.pl (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno