Artykuł partnerski18 grudnia 2019, 14:35,

Hurtownia żywności – środkowe ogniwo ważnego łańcucha

Hurtownia żywności – środkowe ogniwo ważnego łańcucha

Sklepowe półki każdego supermarketu uginają się od towarów – a wśród wszystkich kolorów ich opakowań można się łatwo pogubić, szukając konkretnych produktów. Sklepowe alejki wypełnione towarami to luksus, który czeka na klientów również dlatego, że bardzo sprawnie współdziałają trzy ważne ogniwa łańcucha konsumenckiego rynku. Pierwszym z nich są hale produkcyjne albo inne miejsca w których powstają przyszłe towary konsumpcyjne. Trzecim i ostatnim są już właśnie wspomniane sklepy, które według ustalonego harmonogramu przejmują i porządkują towary, a także opiekują się nimi do czasu wizyty klientów. A wszystkie te rzeczy przejmują od hurtowni.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Hurtownia żywności – przechowalnia czy firma?

Jak wynika już z tego krótkiego opisu, hurtownia to miejsce, do którego trafiają artykuły stworzone przez producentów. Trafiają tu i czekają na ruszenie w dalszą drogę – dokądś, gdzie znajdą je już sklepowi klienci. Hurtownia żywności to więc z jednej strony coś w rodzaju magazynu, w którym wszystkie rzeczy znajdą spokojną i bezpieczną przystań, a z drugiej strony to prężnie działająca firma, która szuka partnerów biznesowych – którym przekaże wszystko, co ma pod swoimi opiekuńczymi skrzydłami.

Dobra hurtownia żywności to zatem miejsce, które zapewni różnym rodzajom spożywczych towarów idealne warunki. Czasem zdarza się, że hurtownia określa z góry, jakim typem produktów obraca, są przykładowo hurtownie, które zajmują się wyłącznie nabiałem – ale wiele przyjmuje wszystko, co pozyska od producentów, z którymi nawiąże umowy, a wówczas spektrum towarów może być naprawdę imponująco szerokie. Dobra hurtownia żywności (zobacz: http://www.sobikdystrybucja.pl/) musi więc zapewnić idealne warunki każdej grupie artykułów: suche i chłodne miejsca dla tych o długiej dacie przydatności do spożycia, czy lodówki i zamrażarki dla tych, które potrzebują zimna. Ale przechowywanie to tylko połowa sukcesu – gdy tylko towar pojawi się na stanie, czas już szukać kogoś, kto zechce go odkupić i wystawić w swoim sklepie. W tym już głowa tych pracowników hurtowni, którzy zajmują się nawiązywaniem handlowych kontaktów, pozyskiwaniem miejsc zbytu dla tego, co hurtownia jest w stanie zgromadzić.

Później bardzo ważne jest to, żeby sprawnie zorganizować dostawy zamówionych produktów do konkretnych sklepów – o tym, że ta część pracy hurtowni działa bez zarzutu, świadczą kursujące po ulicach samochody ciężarowe, wypełnione zapasami towarów. Ale najlepszym dowodem na to, że wszystko działa jak należy i według wielu powziętych umów, są, jak już wspomniano, sklepowe półki, uginające się od towarów.

autor/źródło: sobikdystrybucja.pl

Napisz komentarz

Informacje13 grudnia 2019, 07:32,

Kalorie w komosie piżmowej. Sprawdziliśmy ile ich jest

Kalorie w komosie piżmowej. Sprawdziliśmy ile ich jest

Sprawdziliśmy kaloryczność komosy piżmowej. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w komosie piżmowej pochodzą w 4% z białka, 83% z węglowodanów i 13% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma komosa piżmowa, ile waży komosa piżmowa lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w komosie piżmowej, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Epazote - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Czy jajko gotowane ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Komosa piżmowa - kalorie i wartości odżywcze

Komosa piżmowa zawiera 32 kcal na 100g.

Na przykład garść ziół komosy piżmowej (15 g) to około 5 kalorii (kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera garść ziół komosy piżmowej (15 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. mniej niż pół łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 1 minutę, pływać przez 1 minutę lub biegać przez 1 minutę.

Czy komosa piżmowa tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Komosa piżmowa to produkt o jednej z najniższych ilości kalorii wśród przypraw. Spożywanie komosy piżmowej wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród przypraw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w komosie piżmowej?

Zioła komosy piżmowej zawierają 0.33 g białka na 100g.
Garść ziół komosy piżmowej (15 g) zawiera ok. 0 g białka.

Ile węglowodanów jest w ziołach komosy piżmowej?

Zioła komosy piżmowej zawierają 7.44 g węglowodanów na 100g.
Garść ziół komosy piżmowej (15 g) zawiera ok. 1.1 g węglowodanów.

Ile waży komosa piżmowa?

Garść ziół komosy piżmowej waży ok. 15g.
Łyżka komosy piżmowej waży ok. 8g.

Ile błonnika jest w ziołach komosy piżmowej?

0 g błonnika - zioła komosy piżmowej nie zawierają błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie