Informacje6 grudnia 2019, 07:31,

Sprawdzamy wartość energetyczną mięsa z kaczki. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdzamy wartość energetyczną mięsa z kaczki. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdziliśmy kaloryczność mięsa z kaczki. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w mięsie z kaczki pochodzą w 11% z białka, 0% z węglowodanów i 89% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych


Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma mięso z kaczki, ile waży mięso z kaczki lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w mięsie z kaczki, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Duck - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Zawartość kalorii w karczochu. Dane zasakakują

Mięso z kaczki - kalorie i wartości odżywcze

Mięso z kaczki zawiera 404 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 17% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g mięsa z kaczki można porównać do kalorii, które zawiera np. 7.5 jabłek, 5 szklanek coli, 4 plastry sera żółtego, 3.5 kromki chleba, 3 szklanki mleka, 21 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 58 minut, pływać przez 48 minut lub biegać przez 41 minut.

Czy mięso z kaczki tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Mięso z kaczki to produkt o wysokiej ilości kalorii (pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę tylko produkty z kategorii mięs i wędlin). Spożywanie mięsa z kaczki wydaje się być mało optymalnym wyborem dla osób na diecie. Łatwo znaleźć mniej tuczące produkty pośród mięs i wędlin.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w mięsie z kaczki?

Mięso z kaczki zawiera 11.49 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w mięsie z kaczki?

0 g węglowodanów - mięso z kaczki nie zawiera węglowodanów.

Ile waży mięso z kaczki?

Jesteśmy w trakcie ważenia mięsa z kaczki. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g mięsa z kaczki.

Ile błonnika jest w mięsie z kaczki?

0 g błonnika - mięso z kaczki nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Informacje5 grudnia 2019, 07:31,

Sprawdzamy ile kalorii ma homar. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdzamy ile kalorii ma homar. Byliśmy zaskoczeni

Sprawdziliśmy kaloryczność homara. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w homarze pochodzą w 91% z białka, 0% z węglowodanów i 9% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma homar, ile waży homar lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w homarze, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Lobster - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Zawartość kalorii w karczochu. Dane zasakakują

Homar - kalorie i wartości odżywcze

Homar zawiera 77 kcal na 100g.

Na przykład średniej wielkości homar (120 g) to około 92 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości homar (120 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 4.5 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 13 minut, pływać przez 11 minut lub biegać przez 9 minut.

Czy homar tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Homar to produkt o małej ilości kalorii (pamiętajmy, że bierzemy pod uwagę tylko produkty z kategorii ryb i owoców morza). Spożywanie homara wydaje się być niezłym wyborem dla osób na diecie. Można jednak znaleźć mniej tuczące produkty pośród ryb i owoców morza.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w homarze?

Homary zawierają 16.52 g białka na 100g.
Średniej wielkości homar (120 g) zawiera ok. 19.8 g białka.

Ile węglowodanów jest w homarach ?

0 g węglowodanów - homary nie zawierają węglowodanów.

Ile waży homar?

Średniej wielkości homar (część jadalna po obraniu) waży ok. 120g.

Ile błonnika jest w homarach ?

0 g błonnika - homary nie zawierają błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie