Artykuł partnerski16 grudnia 2019, 10:51,

Jeśli nie chcesz zostać zalany szumem medialnym, tylko najzwyczajniej w świecie poczytać ciekawe wiadomości, to jest taki portal - Pinbook.pl

Jeśli nie chcesz zostać zalany szumem medialnym, tylko najzwyczajniej w świecie poczytać ciekawe wiadomości, to jest taki portal - Pinbook.pl

Wiadomości Znajdziesz tam ciekawe wiadomości z Polski i ze świata, bo Pinbook.pl analizuje informacje z różnych, wiarygodnych źródeł. Z Pinbook.pl dowiesz się o tragediach, jakie wydarzyły się na świecie w ciągu ostatnich 24 godzin. Znajdziesz informacje które elektryzują ludzi w różnych krajach. Dowiesz się, co ciekawego wydarzyło się w Polsce. Pinbook.pl nie będzie cię zanudzał polityką czy przemądrzałą ekonomią. Pinbook.pl to portal dla każdego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Celebryci

Jeśli interesują cię plotki o aktorach, pisarzach, celebrytach - to najciekawsze i zawsze aktualne wiadomości znajdziesz właśnie na Pinbook.pl! Chcesz zaskoczyć znajomych? A może wybierasz się na rodzinny obiad? Koniec z nudą przy rosole! Pinbook.pl to kopalnia inspirujących tematów. Wykażesz się najbardziej aktualnymi i fascynującymi informacjami z życia gwiazd, znajdziesz tu zabawne, i co najważniejsze, prawdziwe historie. Dzięki Pinbook.pl rozśmieszysz albo wzruszysz swoich przyjaciół. Nie dasz się zaskoczyć znajomym - ty już to wiesz. Wiesz kto się pobrał, kto z kim się rozstał, komu dzieje się krzywda.

Sport

Dowiesz się z wiarygodnego źródła, jakim jest Pinbook.pl, kto z kim gra dzisiaj mecz, kto ma szanse na sukces, a kto ma problemy. Pinbook.pl pokaże ci to, co dzieje się w szatniach stadionów i tam, gdzie nie sięgają kamery telewizji. Zobaczysz prawdziwe oblicze sportu. Pot, łzy, szczęście i wielkie pieniądze.

Biznes i praca

Jeśli szukasz pracy i chcesz wiedzieć jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, zajrzyj na Pinbook.pl. Może potrzebujesz porady prawnej, bo właśnie wybierasz się na urlop, a szef nie chce cię puścić? Oczywiście, otwórz przeglądarkę, wpisz Pinbook.pl i wejdź w zakładkę Biznes i praca. Politycy codziennie kombinują z podatkami i przepisami. Warto być na bieżąco. Dobrze jest codziennie zajrzeć na Pinbook.pl, znajdziesz tam wszystko, co powinieneś wiedzieć. 

Rewelacyjny portal informacyjny Pinbook.pl

Bieżące i aktualne wiadomości, istotne informacje z życia gwiazd, szokujące informacje z całego świata, najciekawsze newsy biznesowe, prawdziwe oblicze sportu - to wszystko teraz w jednym miejscu - w Pinbook.pl. Wszystkie artykuły pisane są żywym, prostym językiem. Nie musisz czytać dwudziestu stron, aby wyrobić sobie własne zdanie. Zwięzła i konkretna informacja oszczędza twój czas. Nareszcie jest portal dla ludzi aktywnych, ciekawych świata i myślących. Układ portalu Pinbook.pl jest prosty i intuicyjny. Bez trudu znajdziesz poszukiwane informację. Watro spróbować! 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami i doniesieniami to zapraszamy do odwiedzenia strony partnera spokeo.

autor/źródło: Pinbook.pl

Napisz komentarz

Informacje11 grudnia 2019, 07:32,

Ile kalorii jest w pochrzynie? My już wiemy

Ile kalorii jest w pochrzynie? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność pochrzynu. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w pochrzynie pochodzą w 5% z białka, 94% z węglowodanów i 1% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma pochrzyn, ile waży pochrzyn lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w pochrzynie, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Yam - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Czy jajko gotowane ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Pochrzyn - kalorie i wartości odżywcze

Pochrzyn zawiera 108 kcal na 100g.

Przykładowo średniej wielkości pochrzyn (240 g) to około 259 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 11% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości pochrzyn (240 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 4.5 jabłka, 3 szklanki coli, 2.5 plastry sera żółtego, 2 kromki chleba, 2 szklanki mleka, 13.5 łyżeczek cukru.

Aby pozbyć się tych kalorii musisz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 37 minut, pływać przez 31 minut lub biegać przez 26 minut.

Czy pochrzyn tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Ilość kalorii w pochrzynie jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii warzyw. Spożywanie pochrzynu wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród warzyw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w pochrzynie?

Bulwy pochrzynu zawierają 1.53 g białka na 100g.
Średniej wielkości pochrzyn (240 g) zawiera ok. 3.7 g białka.

Ile węglowodanów jest w bulwach pochrzynu?

Bulwy pochrzynu zawierają 27.88 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości pochrzyn (240 g) zawiera ok. 66.9 g węglowodanów.

Ile waży pochrzyn?

Średniej wielkości pochrzyn (część jadalna po obraniu) waży ok. 240g.

Ile błonnika jest w bulwach pochrzynu?

Bulwy pochrzynu zawierają w sobie 4.1 g błonnika na 100g.
Średniej wielkości pochrzyn (240 g) zawiera ok. 9.8 g błonnika. Odpowiada to ok. 33% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie