Informacje21 kwietnia 2012, 00:00,

Grzegorz Rogala Quartet - Niedziela z Jazzem

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Niedzielę z Jazzem, która odbędzie się 22 kwietnia 2012 roku, o godzinie 18.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas koncertu wystąpi Grzegorz Rogala Quartet feat Schmidt i Zilberman. Zaprezentowany zostanie materiał Inspired by Miles. Wstęp 15 złotych normalny, 10 złotych ulgowy. Zapraszam ma Niedzielę z Jazzem.

GRZEGORZ ROGALA QUARTET NIEDZIELA JAZZOWA PIASECZNO

Grzegorz Rogala Quartet zagra w składzie: saksofon (Sagit Zilberman), kontrabas (Jakub Mielcarek), perkusja (Paweł Gębicki), fortepian (Witold Janiak), trąbka (Piotr Schmidt) puzon (Grzegorz Rogala). 20 lat temu legenda Milesa Davisa zaczęła żyć własnym życiem. Człowiek, który dziś miałby 85 lat, ciągle zachwyca młodzieńczym poszukiwaniem nowości - nowych współbrzmień i form, w których dźwięk jego trąbki jest NIEPOWTARZALNY i sygnuje historię jazzu od czasów be-bopu po Hip-Hop Jazz. Taką podróż przez kompozycje i style-klimaty, które kojarzymy z legendarnym trębaczem zaserwuje nam Kwintet "Inspired by Miles".

Zespół składa się z młodych muzyków, którzy swoją obecność na polskiej i europejskiej scenie jazzowej zaznaczyli ważnymi nagraniami i laurami na festiwalach. Koncert będzie próbą oddania tego co w muzyce Davisa najcenniejsze: szacunek dla przestrzeni muzycznej, oryginalność frazy i przekonanie, które buduje niesamowity nastrój koncertu graniczący z misterium ... od kontemplacji po ekstazę. Strona: www.rogala.art.pl/kwartet
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 kwietnia 2012, 00:00,

Hokus Pokus i Marokus - Bajkowa Niedziela KDK

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza dzieci i rodziców na Bajkową Niedzielę, podczas której zaprezentowany zostanie pokaz iluzji dla dzieci: HOKUS POKUS I MAROKUS. Widowisko, będzie można obejrzeć w niedzielę 22 kwietnia 2012 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK przy ul. Jaworskiego 18. Wstęp wolny. Zapraszam!

HOKUS POKUS I MAROKUS BAJKOWA NIEDZIELA

Hokus Pokus i Marokus to pokaz iluzji dla dzieci. Widowisko składa się ze sztuczek magicznych wykonywanych na wesoło, przeplatanych elementami sztuki cyrkowej i pantomimy. Iluzjonistka Marta Jasińska zaprasza do pomocy asystentów i utrzymuje ciągłą interakcję z publicznością. Doskonałe gagi, czynny udział publiczności i wszechstronność iluzjonistki składają się na niezapomniane, pełne magii i humoru wydarzenie. Widowisko wieńczy pokaz lewitującej kuli, wykonywany pod muzykę.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna