Informacje10 czerwca 2008, 00:00,

Grupa teatralno kabaretowa MUMIO odwiedzi Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na wszystkich miłośników MUMIO na spektakl KABARET MUMIO, który odbędzie się w piątek 13 czerwca 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie (ul. Kościuszki 49). Bilety tylko w przedsprzedaży. Rezerwacja telefoniczna, pod numerami: 022 756 76 00, 022 735 24 06 lub mailem biuro@kulturalni.pl. Wstęp kosztuje 35 złotych. Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Zapraszamy na MUMIO!

Kabaret Mumio - Wykład o chodzeniu z dziewczyną

MUMIO jest autorskim przedstawieniem Teatru Epty-a (obecnie występującego jako MUMIO), opartym na własnych tekstach i muzyce. Pochodzą z Katowic. W skład grupy wchodzą: Jadwiga Basińska, Dariusz Basiński, Jacek Borusiński, a w spektaklu: Lutownica ale nie pistoletowa tylko taka kolba, zobaczyć możemy także Jarka Januszewicza. Grupa MUMIO, ma na swoim koncie wspaniałe spektakle, oparte w pełni na wysokim poczuciu humoru, a wręcz ocierające się o granice absurdu. Forma wykonywana przez Mumio nie jest do końca określona, ale na pewno poprzez swoją paranoidalność nie pozwalają nawet najmniej obeznanym widzom pomylić ich z jakąkolwiek inną formacją. W lutym 2005 roku wzięli udział w kampanii reklamowej sieci komórkowej PLUS GSM Nowe taryfy, a późniejszym terminie Mix komórkowy i w ramach których nagrali 8 skeczy: Darmowe, Piosenka, Słowotok, Zaczarowany, Globus, Lampka oraz Bukiet i Kontrola. Zapraszamy na występ Mumio w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 czerwca 2008, 00:00,

Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków

Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Mroków. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę 8 czerwca 2008 roku, o godzinie 14:00 w Mrokowie przy świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej. Serdecznie zapraszamy!

GMINNE ŚWIęTO STRAżAKA 80LECIE JEDNOSTKI OSP MROKÓW

Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki OSP Mroków, rozpoczną się Mszą Świętą Polową przy Straży, następnie odbędzie się uroczysty apel, po którym będzie miała miejsce ceremonia przekazania samochodów bojowych. Organizatorzy zaplanowali również: koncert orkiestry dętej z OSP Nadarzyn, pokazy sprawnościowe strażaków z PSP Piaseczno. Całą zabawę prowadzona będzie przez DJ'a. Podczas niedzielnej imprezy odbędzie się koncert zespołu disco polo TOP ONE. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola Mroków
Tematy:Lesznowola