Informacje7 czerwca 2008, 00:00,

Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków

Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Mroków. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę 8 czerwca 2008 roku, o godzinie 14:00 w Mrokowie przy świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej. Serdecznie zapraszamy!

GMINNE ŚWIęTO STRAżAKA 80LECIE JEDNOSTKI OSP MROKÓW

Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki OSP Mroków, rozpoczną się Mszą Świętą Polową przy Straży, następnie odbędzie się uroczysty apel, po którym będzie miała miejsce ceremonia przekazania samochodów bojowych. Organizatorzy zaplanowali również: koncert orkiestry dętej z OSP Nadarzyn, pokazy sprawnościowe strażaków z PSP Piaseczno. Całą zabawę prowadzona będzie przez DJ'a. Podczas niedzielnej imprezy odbędzie się koncert zespołu disco polo TOP ONE. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola Mroków
Tematy:Lesznowola

Informacje7 czerwca 2008, 00:00,

Spektakl Kozucha Kłamczucha Teatr Art-Re - Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza mieszkańców na przedstawienie teatralne KOZUCHA K£AMCZUCHA, w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa. Spektakl odbędzie się w niedzielę 8 czerwca 2008 roku o godzinie 16:00 w sali kina Uciecha w Górze Kalwarii. Bilet na spektakl kosztuje 8 złotych. ¬ródłem informacji jest portal mieszkańców www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

Spektakl Kozucha Kłamczucha, to klasyka polskiej literatury dziecięcej. Przedstawienie na motywach utworu Janiny Porazińskiej zrealizowane w formie zabawnej opowieści o niesfornej Kózce. Ze spektaklu wypływa cenny morał uczący prawdomówności, umiejętności wybaczania i prawdziwej przyjaźni. Kozucha Kłamczucha to żywy, wesoły spektakl, w którym widz czynnie uczestniczy. Serdecznie zapraszamy na niedzielny spektakl Kozucha Kłamczucha do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria