Informacje7 czerwca 2008, 00:00,

Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków

Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zapraszają na Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Mroków. Uroczystości odbędą się w najbliższą niedzielę 8 czerwca 2008 roku, o godzinie 14:00 w Mrokowie przy świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej. Serdecznie zapraszamy!

GMINNE ŚWIęTO STRAżAKA 80LECIE JEDNOSTKI OSP MROKÓW

Gminne Święto Strażaka oraz 80-lecie Jednostki OSP Mroków, rozpoczną się Mszą Świętą Polową przy Straży, następnie odbędzie się uroczysty apel, po którym będzie miała miejsce ceremonia przekazania samochodów bojowych. Organizatorzy zaplanowali również: koncert orkiestry dętej z OSP Nadarzyn, pokazy sprawnościowe strażaków z PSP Piaseczno. Całą zabawę prowadzona będzie przez DJ'a. Podczas niedzielnej imprezy odbędzie się koncert zespołu disco polo TOP ONE. Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Gminne Święto Strażaka i 80-lecie Jednostki OSP Mroków.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola Mroków
Tematy:Lesznowola

Informacje3 czerwca 2008, 00:00,

Uroczyste obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczyste obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej w Piasecznie. Z tej okazji 6 czerwca 2008 roku, o godzinie 12:00 odbędzie się w sali Ośrodka Kultury w Piaseczno uroczystość, na której przewidziano przedstawienie historii Biblioteki, wystąpienia okolicznościowe oraz wręczenie odznaczeń i dyplomów. Obchody 60-lecia uświetni spotkanie z poetką Ireną Conti Di Mauro oraz koncert piosenek Janusza Strobla. Serdecznie zapraszamy na obchody 60 lecia Biblioteki Publicznej w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno