Informacje28 maja 2013, 00:00,

Gołków Cup Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS w Gołkowie

MUKS Piaseczno, GOSiR Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają na Gołków Cup, czyli Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS w Gołkowie. rozgrywki odbędą się w dniach 31 maja - 2 czerwca 2013 roku w Zespole Szkół Publicznych w Gołkowie. W tym roku do Gołkowa przyjadą m.in. drużyny z Rzeszowa, Zambrowa, £ap oraz Ełku. W turnieju w roli gospodarza wezmą udział dwie drużyny MUKS Piaseczno – rocznik 2001 i zawodniczki młodsze, które dzielnie prezentują się na arenie krajowej. Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas turnieju Gołków Cup 2013!

GO£KÓW CUP OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KOSZYKÓWKI DZIEWCZ¡T O PUCHAR DYREKTORA ZS W GO£KOWIE

Uczestnicy turnieju Gołków Cup:
1. MLKS RZESZÓW
2. UKS TRÓJKA E£K
3. MG UKS KOZIENICE
4. UKS ORKAN ZAMBRÓW
5. UKS JEDYNKA £APY
6. UKS TRÓJKA żYRARDÓW
7. MUKS PIASECZNO I
8. MUKS PIASECZNO II

Szczegółowy harmonogram turnieju: Gołków Cup 2013 (.pdf)
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 maja 2013, 00:00,

Występy gości z Chin w Amfiteatrze Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na występ gości z Chin, który odbędzie się 25 maja 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. W programie: chińska muzyka ludowa, tradycyjny taniec chiński, oryginalne pieśni solowe, chóralne w wykonaniu wykładowców i studentów Uniwersytetu w Huanggang miasta partnerskiego Gminy Piaseczno. 26 maja występ gości z Chin, będzie można obejrzeć w Parku przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie: Piknik Rodzinny w Piasecznie.

Występy gości z Chin w Amfiteatrze Konstancin
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna