Informacje25 maja 2013, 00:00,

Występy gości z Chin w Amfiteatrze Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na występ gości z Chin, który odbędzie się 25 maja 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. W programie: chińska muzyka ludowa, tradycyjny taniec chiński, oryginalne pieśni solowe, chóralne w wykonaniu wykładowców i studentów Uniwersytetu w Huanggang miasta partnerskiego Gminy Piaseczno. 26 maja występ gości z Chin, będzie można obejrzeć w Parku przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie: Piknik Rodzinny w Piasecznie.

Występy gości z Chin w Amfiteatrze Konstancin
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 maja 2013, 00:00,

Konstancińskie Dni Rodziny z zespołem Kanaan

26 maja 2013 roku przy pomniku bł. Jana Pawła II w Parku Zdrojowym w Konstancinie odbędą się obchody Dni Rodziny pod hasłem: OCHROńMY RODZINę. Obchody rozpoczną się uroczystą Mszą świętą o godzinie 13.30. Później organizatorzy przewidzieli dla uczestników poczęstunek przy wspólnym stole, a także występy w muszli koncertowej w wykonaniu konstancińskich rodzin. W trakcie imprezy będzie można skorzystać z porad lekarzy, położnych, prawników, psychologów, pedagogów, duszpasterzy oraz doradców rodzinnych.

KONSTANCIńSKIE DNI RODZINY

Odbędą się również między innymi warsztaty plastyczne, florystyczne oraz poezji. Obchody zakończy koncert zespołu Kanaan. Tegoroczny zwycięzca konkursu Debiuty, który odbył się w Dobrym Miejscu! Więcej o Kubie Kornackim i Kanaan na stronie www.koncertdebiuty.pl

Na Konstancińskie Dni Rodziny zaprasza Forum Myśli Społecznej Pro Familia.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna