Informacje16 kwietnia 2008, 00:00,

GAIK WIELKANOCNY widowisko Zespołu Ludowego Tęcza

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zaprasza na widowisko obrzędowe GAIK WIELKANOCNY w wykonaniu Zespołu Ludowego TęCZA, które odbędzie się 17 kwietnia 2008 roku, o godzinie 18:00. Miejsce przedstawienia Gaik Wielkanocny: świetlica OSP, przy ul. Krasickiego 215, Nowa Wola. Wstęp na widowisko jest wolny. Dodatkową atrakcją wieczoru, będzie promocja i możliwość zakupu nowej płyty zespołu Tęcza: A jak śpiewać..., oraz spotkanie integracyjne Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Lesznowoli. Zapraszamy na widowisko Gaik Wielkanocny do Nowej Woli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Popularny: 800 odsłonInformacje13 kwietnia 2008, 00:00,

Boks Piaseczno - zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie

Boks Piaseczno zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie. Działająca od ponad 5 lat sekcja bokserska w Piasecznie, ogłasza nabór. Nie ma ograniczeń wiekowych. Średnia wieku na zajęciach boksu w Piasecznie, to około 25 lat, ale bardzo mile widziani są zarówno młodsi jak i starsi.

BOKS PIASECZNO

Treningi boksu w Piasecznie, prowadzi Paweł Jakubowski, który jest dyplomowanym instruktorem, wychowankiem Jerzego Rybickiego – wielokrotnego Mistrza Polski, trzykrotnego olimpijczyka, złotego medalistę z Montrealu w 1976 , dwukrotnego brązowego medalistę z Olimpiady w Moskwie (1980), Mistrzostw Świata z Belgradu oraz sześciokrotnego Mistrza Polski. Zgłoszenie na treningi boksu w Piasecznie, można dokonać u trenera Pawła Jakubowskiego, zarówno mailem: p.jakubowski@stosunki.pl jak i telefonicznie: 0607-595-333 Zapraszamy mieszkańców, na zajęcia boksu w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno