Informacje13 kwietnia 2008, 00:00,

Boks Piaseczno - zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie

Boks Piaseczno zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie. Działająca od ponad 5 lat sekcja bokserska w Piasecznie, ogłasza nabór. Nie ma ograniczeń wiekowych. Średnia wieku na zajęciach boksu w Piasecznie, to około 25 lat, ale bardzo mile widziani są zarówno młodsi jak i starsi.

BOKS PIASECZNO

Treningi boksu w Piasecznie, prowadzi Paweł Jakubowski, który jest dyplomowanym instruktorem, wychowankiem Jerzego Rybickiego – wielokrotnego Mistrza Polski, trzykrotnego olimpijczyka, złotego medalistę z Montrealu w 1976 , dwukrotnego brązowego medalistę z Olimpiady w Moskwie (1980), Mistrzostw Świata z Belgradu oraz sześciokrotnego Mistrza Polski. Zgłoszenie na treningi boksu w Piasecznie, można dokonać u trenera Pawła Jakubowskiego, zarówno mailem: p.jakubowski@stosunki.pl jak i telefonicznie: 0607-595-333 Zapraszamy mieszkańców, na zajęcia boksu w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje9 kwietnia 2008, 00:00,

Spektakl Szukam Przyjaciela w Ośrodku Kultury Tarczyn

Młodzież Gimnazjum w Tarczynie zaprasza na spektakl SZUKAM PRZYJACIELA, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 kwietnia 2008 roku, o godzinie 19:00 w sali miejscowego Gminnego Ośrodka Kultury Tarczyn. Po przedstawieniu Szukam Przyjaciela, odbędzie się zbiórka pieniędzy na Hospicjum Archidiecezji Warszawskiej (plakat). Zapraszamy na przedstawienie Szukam Przyjaciela do Tarczyna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn