Popularny: 800 odsłonInformacje13 kwietnia 2008, 00:00,

Boks Piaseczno - zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie

Boks Piaseczno zapraszamy na treningi boksu w Piasecznie. Działająca od ponad 5 lat sekcja bokserska w Piasecznie, ogłasza nabór. Nie ma ograniczeń wiekowych. Średnia wieku na zajęciach boksu w Piasecznie, to około 25 lat, ale bardzo mile widziani są zarówno młodsi jak i starsi.

BOKS PIASECZNO

Treningi boksu w Piasecznie, prowadzi Paweł Jakubowski, który jest dyplomowanym instruktorem, wychowankiem Jerzego Rybickiego – wielokrotnego Mistrza Polski, trzykrotnego olimpijczyka, złotego medalistę z Montrealu w 1976 , dwukrotnego brązowego medalistę z Olimpiady w Moskwie (1980), Mistrzostw Świata z Belgradu oraz sześciokrotnego Mistrza Polski. Zgłoszenie na treningi boksu w Piasecznie, można dokonać u trenera Pawła Jakubowskiego, zarówno mailem: p.jakubowski@stosunki.pl jak i telefonicznie: 0607-595-333 Zapraszamy mieszkańców, na zajęcia boksu w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno

Informacje28 sierpnia 2009, 00:00,

Poprzyj powstanie sekcji boksu amatorskiego w Piasecznie

Nieprzerwanie od 6 lat na terenie gminy Piaseczno, odbywają się zajęcia bokserskie pod okiem instruktora Pawła Jakubowskiego. Instruktor jest wychowankiem ostatniego złotego medalisty olimpijskiego z Montrealu Jerzego Rybickiego. Zajęcia odbywają się pięć razy w tygodniu (trzy razy dla chłopców i dwa razy w tygodniu dla dziewczyn). Nie ma ograniczeń wiekowych, każdy kto przyjdzie będzie mógł trenować.

BOKS PIASECZNO

Obecnie, nie ma miejsca do prowadzenia zajęć, a sam klub nie jest klubem ligowym, ani też nie może liczyć na pomoc. Narodził się pomysł, aby stworzyć w Piasecznie sekcję boksu, ze stałą siedzibą, treningami, a w przyszłości zawodami i wszystkimi przywilejami związanymi z istnieniem pełnoprawnego klubu. Aby taki klub mógł powstać, niezwykle cenną pomocą będzie Wasze poparcie. Jeśli uważasz, że to dobry pomysł: POPRZYJ POWSTANIE SEKCJI BOKSU AMATORSKIEGO W PIASECZNIE.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno