Informacje11 stycznia 2013, 00:00,

Ferie zimowe akcja Sportowa Zima w Piasecznie

Informujemy, że Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie organizuje akcję zimy w mieście dla dzieci Gminy Piaseczno. W tym roku w ramach akcji SPORTOWA ZIMA W PIASECZNIE 2013, dzieci będą mogły poznać podstawy różnych dyscyplin sportowych. Zaplanowane zostały min. zajęcia z elementami: karate, piłki nożnej, kick-boxingu, judo, zapasów, w planach również wycieczka do Muzeum Sportu i Rekreacji oraz wyjście na lodowisko. Zapisy przyjmowane są osobiście w pokoju nr 44 w GOSiR Piaseczno.

FERIE ZIMOWE SPORTOWA ZIMA W PIASECZNIE

Regulamin akcji Sportowa zima w Piasecznie 2013: regulamin (.pdf)
Deklaracja uczestnictwa do pobrania: deklaracja (.pdf)
autor/źródło: Wątek na forum mieszkańców FERIE ZIMOWE W PIASECZNIE

Informacje12 stycznia 2013, 00:00,

Zbierzmy razem milion telefonów komórkowych

IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji - Stołeczna Grupa Wojewódzka przy współpracy z jednostkami policji garnizonu stołecznego, organizuje zbiórkę telefonów komórkowych na rzecz pozyskania środków dla fundacji Pani Ewy Błaszczyk AKOGO. Pieniądze zostaną wykorzystane na dokończenie budowy Kliniki BUDZIK. Policjanci z Komendy Powiatowej w Piasecznie zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców naszego powiatu o czynne zaangażowanie się w tę akcję.

Zbierzmy razem milion telefonów komórkowych

Fundacja AKOGO została założona w 2002 roku. Celem działania fundacji jest pomoc dzieciom po ciężkich urazach mózgu, często przebywających w śpiączce oraz wybudowanie pierwszej w Polsce kliniki-wzorca przy oddziale Rehabilitacji Neurologicznej w Centrum Zdrowia Dziecka – Centralnym Szpitalu Dziecięcym w Polsce, gdzie te najcięższe przypadki trafiają. Pacjent będzie leczony i rehabilitowany nawet do 15 miesięcy po wypadku, według indywidualnego programu, który ustalą wspólnie lekarze, rehabilitanci i rodzice. IPA Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji-Stołeczna Grupa Wojewódzka organizuje zbiórkę używanych telefonów komórkowych na rzecz pozyskania środków dla fundacji, z przeznaczeniem ich na dokończenie budowy Kliniki BUDZIK.

Zbiórka telefonów komórkowych

Piaseczyńscy policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, którzy posiadają niepotrzebne telefony komórkowe i ładowarki o przekazanie ich na rzecz pomocy fundacji Pani Ewy Błaszczyk AKOGO. Telefony można składać do specjalnych pojemników, które znajdują się w punkcie recepcyjnym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie przy ulicy Kościelnej 3.

autor/źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie