Informacje28 marca 2007, 00:00,

Dyżury Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarczynie

Urząd Gminy Tarczyn na swojej oficjalnej stronie tarczyn.pl informuje, że od 1 kwietnia 2007 roku Przewodniczący Rady Miejskiej będzie pełnił dyżury w każdy wtorek od godziny: 10:00 do 12:00 i w każdy czwartek od godziny: 16:00 do 18:00.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje27 marca 2007, 00:00,

Rowerowa Niedziela Palmowa w Złotokłosie z Pędziwiatrem

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Zapraszają na rower w Niedzielę Palmową. Tym razem celem wycieczki rowerowej będzie Złotokłos. Organizowany jest w tym dniu festyn: kiermasz, pokazy straży pożarnej i konkursy. W programie niedzielnej wycieczki, jest także zwiedzanie Złotokłosu oraz możliwość poświęcenia palm.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowane wycieczką do Złotokłosu, spotykają się w niedzielę palmową, 1 kwietnia 2007, o godzinie 11:00. Miejsce spotkania: GOSiR (Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji) ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl

Przypominamy, że również Ci którzy nie mają rowerów mogą wybrać się w niedzielę palmową do Złotokłosu. Umożliwia nam to Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, która 1 kwietnia 2007 rozpoczyna sezon wiosenny. Więcej na ten temat przeczytacie w informacji: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno