Informacje27 marca 2007, 00:00,

Rowerowa Niedziela Palmowa w Złotokłosie z Pędziwiatrem

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Zapraszają na rower w Niedzielę Palmową. Tym razem celem wycieczki rowerowej będzie Złotokłos. Organizowany jest w tym dniu festyn: kiermasz, pokazy straży pożarnej i konkursy. W programie niedzielnej wycieczki, jest także zwiedzanie Złotokłosu oraz możliwość poświęcenia palm.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowane wycieczką do Złotokłosu, spotykają się w niedzielę palmową, 1 kwietnia 2007, o godzinie 11:00. Miejsce spotkania: GOSiR (Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji) ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl

Przypominamy, że również Ci którzy nie mają rowerów mogą wybrać się w niedzielę palmową do Złotokłosu. Umożliwia nam to Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, która 1 kwietnia 2007 rozpoczyna sezon wiosenny. Więcej na ten temat przeczytacie w informacji: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje28 marca 2007, 00:00,

Zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Chylickiej

Dobiega końca budowa odcinka ulicy Prusa pomiędzy ulicą Kościelną a Chylicką. W szybkim tempie, niespełna 3 tygodni, budowlańcy położyli nową nawierzchnię na całym odcinku oraz ułożyli pierwsze rondo przy skrzyżowaniu z ulicą Chylicką. Trwają obecnie ostatnie prace, a wykonawca planuje budowę kolejnego odcinka. Od dnia 28 marca 2007 zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Chylickiej, pomiędzy ulicą Prusa i Długą.

Przebudowa drogi w gminie Konstancin Jeziorna
kliknij aby powiększyć

Objazdy dla komunikacji publicznej zostały poprowadzone zgodnie z załączoną mapką w kierunku Piaseczna trasa objazdu pozostaje bez zmian, natomiast w kierunku Warszawy autobusy pojadą od ul. Długiej: Chylicką, Sułkowskiego, Rycerską. Dalej pojadą ulicą Prusa po swojej podstawowej trasie.

źródło informacji i zdjęcie: www.konstancinjeziorna.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna