Informacje27 marca 2007, 00:00,

Rowerowa Niedziela Palmowa w Złotokłosie z Pędziwiatrem

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Zapraszają na rower w Niedzielę Palmową. Tym razem celem wycieczki rowerowej będzie Złotokłos. Organizowany jest w tym dniu festyn: kiermasz, pokazy straży pożarnej i konkursy. W programie niedzielnej wycieczki, jest także zwiedzanie Złotokłosu oraz możliwość poświęcenia palm.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Osoby zainteresowane wycieczką do Złotokłosu, spotykają się w niedzielę palmową, 1 kwietnia 2007, o godzinie 11:00. Miejsce spotkania: GOSiR (Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji) ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl

Przypominamy, że również Ci którzy nie mają rowerów mogą wybrać się w niedzielę palmową do Złotokłosu. Umożliwia nam to Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, która 1 kwietnia 2007 rozpoczyna sezon wiosenny. Więcej na ten temat przeczytacie w informacji: Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje24 marca 2007, 00:00,

Dzień otwarty w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie

Dzisiaj: 24 marca 2007 roku (sobota) w godzinach: 10:00 - 13:00 w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie, ul. Szpitalna 10 odbędzie Dzień otwarty. W trakcie wizyty w szkole wszyscy zainteresowani będą mogli uzyskać informacje o profilach kształcenia, zawodach i zasadach rekrutacji, zwiedzić szkołę, a także spotkać się z dyrektorem, nauczycielami i uczniami oraz w godzinach 10:30 - 11:30 obejrzeć multimedialną prezentację o szkole.

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie
kliknij aby powiększyć

Zespól Szkół Nr1 w Piasecznie: placówka skupia kilka szkół, których wspólną cechą jest kształcenie w kierunkach technicznych. W szkole proponowane są kierunki związane z: elektroniką, informatyką i mechaniką w nowoczesnym ujęciu, w atrakcyjnych i przyszłościowych kierunkach. Program realizowany w poszczególnych klasach umożliwia zdobycie wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności, które młody człowiek będzie mógł wykorzystać w dalszej nauce na wyższej uczelni lub w pracy zawodowej. Po ukończeniu nauki w jednej z wybranych szkół zespołu absolwenci mają różnorodne perspektywy wyboru dalszej drogi życiowej. Mogą podjąć pracę lub kontynuować naukę na uczelniach o kierunkach ścisłych. Absolwenci tej szkoły najczęściej wybierają Politechnikę Warszawską, ale niektórzy ukończyli prawo, dziennikarstwo czy filologię angielską, filologię polską na renomowanych uczelniach. (...)

Z większą ilością informacji o Zespole Szkół Nr 1 zapoznasz się na stronie szkoły: www.zs1piaseczno.webpark.pl. Zdjęcie wykorzystane z informacji pochodzi z ich strony.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno