Informacje21 sierpnia 2009, 00:00,

DOżYNKI GMINNE 2009 W SO£ECTWIE HABDZIN

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna i Przewodniczący Rady Miejskiej zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w niedzielę 23 sierpnia 2009 roku od godziny 12:00 w sołectwie Habdzin. Wśród atrakcji znajdą się między innymi: wystawa płodów rolnych, loteria fantowa, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, jadło domowe. Zapraszamy mieszkańców na Dożynki Gminne. Szczegółowy program zamieszczamy poniżej.

DOżYNKI GMINNE 2009 W SO£ECTWIE HABDZIN

Program Dożynek w sołectwie Habdzin:

12.00 – korowód i prezentacja wieńców dożynkowych
12.30 – msza polowa
14.30 – przemówienia okolicznościowe, wręczenie dyplomów, kwiatów oraz występy zespołów ludowych z Kawęczyna i Wilanowa
16.30 – koncert zespołu BAJER FULL
18.00 – zabawa taneczna.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje21 sierpnia 2009, 00:00,

CZY MOGę POMÓC? przyłącz się do Fundacji CMP

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że Centrum Medyczne Puławska (CMP) zostało fundatorem FUNDACJI CMP CZY MOGę POMÓC? Fundacja CMP Czy mogę pomóc jest efektem marzeń i pragnienia udziałowców CMP, aby wykorzystać potencjał swój własny i naszej firmy do działalności charytatywnej. Kiedyś zadaliśmy sobie pytanie - Czy mogę pomóc? Odpowiedzią na nie jest właśnie nasza fundacja. Fundacja to jednak coś więcej niż fundator. Tworzą ją ludzie dobrego serca, ludzie, którzy wierzą, że mogą wpływać na bieg historii i świata, działając tu i teraz. Do tego działania zapraszamy zatem wszystkich chętnych.

FUNDACJA CMP CZY MOGę POMÓC?

Chcemy pomagać ludziom chorym, biednym, chcemy wspierać dobre inicjatywy lokalne, chcemy organizować akcje społeczne. Chcemy z Wami zmieniać rzeczywistość... Nie mamy wybranej grupy docelowej, chcemy pomagać każdemu, kto tej pomocy będzie potrzebował. Głównym medium i miejscem zbiórek pieniędzy będą przychodnie własne zrzeszone pod marką CMP (CMP Piaseczno, CMP Chmielna, CMP Białołęka) oraz przychodnie partnerskie/ współpracujące, które zaprosimy wkrótce do współpracy a także - strona internetowa fundacji CMP - www.czymogepomoc.pl

Nowością, zasługującą na uwagę jest sposób zbierania pieniędzy właśnie przez Internet. Konkretny cel i natychmiastowe widoczne efekty wpłaty. Licznik bije. Po wpłacie choćby złotówki od razu widać, że na koncie jest o 1 zł więcej... Każda wpłata na konto fundacji za pośrednictwem Dotpay oraz każdy sms wysłany ze strony fundacji od razu powiększają konto osoby potrzebującej a darczyńca online może to zobaczyć. Widać, że pieniądz idzie faktycznie na cel, na który został wpłacony. W przypadku sms-ów kwota przekazywana pomniejszona jest o koszty operatora.

FUNDACJA CMP CZY MOGę POMÓC?

Fundacja CMP Czy mogę pomóc, zaprasza zatem do odwiedzenia serwisu internetowego www.czymogepomoc.pl i do wpłat na wybrane cele. Liczymy, że będziecie chcieli Państwo z nami zmieniać świat i że zaprosicie naszą fundację w miejsca o których wiecie tylko Wy. Jeśli zatem znacie kogoś potrzebującego pomocy - zostańcie WOLONTARIUSZAMI INFORMACJI - napiszcie maila na adres pawel.walicki@czymogepomoc.pl - rozpoczniemy działania mające na celu weryfikację potrzeb i uruchomienie środków pomocowych. Jeśli chcecie aktywnie włączyć się w działania fundacji - zostańcie wolontariuszami - napiszcie na adres pawel.walicki@czymogepomoc.pl - potrzebujemy pilnie rąk do pracy.

Jeśli możecie wspomóc fundację swoimi donacjami - wspomóżcie. Obecnie fundacja na początek potrzebuje pieniędzy na rozruch działalności, zbieramy także pieniądze w ramach "projektu chmielna" i bardzo chcemy pomóc Sebastianowi, młodemu mieszkańcowi Piaseczna, który bardzo potrzebuje stałej rehabilitacji, a nasza fundacja chce mu ją zapewnić. Nie pozostawajmy obojętni. Wierzymy, że fundacja przyniesie dobre owoce. Prosimy o wsparcie naszych działań Prosimy o wyrozumiałość, jeśli gdzieś znajdziecie Państwo błąd w serwisie i prosimy zgłosić go nam. Projekt jest jeszcze bardzo świeży a strona nadal jest aktualizowana. Zapraszamy na: www.czymogepomoc.pl
autor/źródło: Paweł Walicki - Prezes Zarządu Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.
Tematy: