Informacje24 lutego 2016, 19:18,

Dorota Godzina i Paulina Jarzmik - Mistrzynie Polski z KS X Fight Piaseczno

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kolejny raz znakomicie wypadli zawodnicy KS X Fight Piaseczno na Mistrzowskim turnieju.

DOROTA GODZINA I PAULINA JARZMIK - MISTRZYNIE POLSKI Z KS X FIGHT PIASECZNO

Na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 11-13.02.2016 r. w Kartuzach, tytuły Mistrzyń Polski wśród Seniorów wywalczyły: Dorota Godzina (-55) i Paulina Jarzmik (-60). Marcin Nasiadko zdobył srebrny medal i tytuł v-ce Mistrza Polski w kategorii do 57kg, a brąz Michał Sztajerowski w kat. wag. -69kg. W turnieju pierwszego kroku - Master Cup triumfowali: Klaudia Gryko, Krystian Surowaniec i Dariusz Jachimczak. Wśród juniorów nie miał sobie równych Kamil Połosak, który bardzo pewnie wygrał kategorię do 84kg i ma duże szanse na reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata, które we wrześniu odbędą się w Irlandzkim Dublinie.