Informacje25 lutego 2016, 16:30,

Randka z literaturą Walentynki w Bibliotece w Górze Kalwarii

25 lutego 2016 roku o godz 16.30 odbędzie się Randka z literaturą, czyli nietypowe Walentynki w Bibliotece w Górze Kalwarii. Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna przy ul. Ks. Sajny 1 w Górze Kalwarii. W programie: literackie dialogi i skecze w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkoł Zawodowych im. ppor. Emilii Gierczak Góra Kalwaria.

RANDKA Z LITERATURĄ WALENTYNKI W BIBLIOTECE W GÓRZE KALWARII

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=1159
Informacje27 lutego 2016, 09:00,

Lodowisko na rynku w Piasecznie

27-28 lutego 2016 roku zapraszamy do wspólnej zabawy na lodowisku utworzonym specjalnie na ten cel na rynku w Piasecznie.

LODOWISKO NA RYNKU W PIASECZNIE

W ramach akcji organizowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet czekać będą na wszystkich chętnych wspaniałe atrakcje na lodzie, i to całkowicie za darmo. Przez dwa dni uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zimowej rodzinnej rywalizacji, sprawdzić się w układaniu mega puzzli, zimowych kalamburach, a także poczęstować gorącymi napojami. Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, a wieczorem odbędzie się specjalna dyskoteka na lodowisku przy największych przebojach muzycznych. Można będzie też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

– Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalową strategię – być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast - powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

Impreza zaplanowana jest w godzinach 11.00 – 20.00 na miejskim rynku w Piasecznie. O szczegółach akcji usłyszeć można na antenie radia ZET, przeczytać na stronie banku oraz na portalu www.darmowelodowiska.pl