Informacje23 czerwca 2012, 00:00,

Burmistrz Piaseczna wyróżnił sportowców reprezentujących karate i kulturystykę

Na sesji 20 czerwca 2012 roku burmistrz Zdzisław Lis wyróżnił dwóch sportowców reprezentujących dyscypliny karate i kulturystykę. Dyplom gratulacyjny i upominek w postaci odtwarzacza Blue Ray otrzymał Krzysztof Markowski, prezes, instruktor i zawodnik Klubu Sportów Walki UKS Bushi Piaseczno. Od września 2002 r. prowadzi on sekcję w Piasecznie, gdzie obecnie trenuje kilkadziesiąt osób w różnym wieku. Pan Krzysztof wyróżniony został za zdobycie złotego medalu na międzynarodowym turnieju w Tokio International Karate Friendship, w dyscyplinie karate kyokushin w kategorii kumite w kwietniu 2012 r. W sobotę 23 czerwca organizuje I Piaseczyński Turniej Karate Kyokushin IKO w GOSiR Piaseczno.

BURMISTRZ PIASECZNA WYRÓżNI£ SPORTOWCÓW REPREZENTUJ¡CYCH KARATE I KULTURYSTYKę

Burmistrz pogratulował też Hubertowi Wasilewskiemu, instruktorowi kulturystyki, który na Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness Federacji NAC Polska uzyskał tytuł II Wicemistrza Polski w kulturystyce w kategorii Athletic I. Mistrzostwa odbyły się w Świeciu w maju 2012 r. W przygotowaniach do Pucharu Polski pomóc mu mają upominki od burmistrza w formie suplementów i odżywek sportowych.

BURMISTRZ PIASECZNA WYRÓżNI£ SPORTOWCÓW REPREZENTUJ¡CYCH KARATE I KULTURYSTYKę
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje23 czerwca 2012, 00:00,

Gminny Dzień Strażaka - 85 lecie OSP Nowa Wola

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Woli, Sołectwo Nowa Wola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, Mazowiecki Związek Pracodawców w Lesznowoli oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, serdecznie zapraszają na GMINNY DZIEń STRAżAKA - 85 LECIE OSP NOWA WOLA. Impreza odbędzie się 24 czerwca 2012 roku. Podczas festynu, organizatorzy zaplanowali wiele wspaniałych atrakcji , m.in.: pokazy strażackie na wodzie i na ziemi, konkursy z nagrodami, zabawy, dmuchańce, malowanie buziek, a także wspólne grillowanie i kiermasze.

GMINNY DZIEń STRAżAKA - 85 LECIE OSP NOWA WOLA

GMINNY DZIEń STRAżAKA W NOWEJ WOLI

15.00 - Msza święta polowa .
16.00 - Uroczystości 85-lecia OSP Nowa Wola.
17.00 - Występ zespołu śpiewaczego TęCZA.
17.30 - Pokazy strażackie na wodzie i na ziemi.
18.00 - Koncert zespołu TOPLES.
19.00 - Zabawa taneczna z zespołem NIVA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola